מטפלים בזיהום הסביבתי בעיר. תחנה ראשונה: תחנות הדלק

מנכ"ל עיריית כפר סבא, איתי צחר, שיגר מכתב אל חברת התחבורה הציבורית, "מטרופולין", על כוונתה החיובית של העירייה ליצור שיתוף פעולה בכל הנוגע לשימוש בתשתיות התדלוק בגז. המכתב מגיע על רקע ההכרזה כי החברה עתידה להפעיל אוטובוסים ממונעים בגז טבעי, ועל כוונתה להקים תחנת תדלוק בגז טבעי בחניון שישרת את צי האוטובוסים שלה במרחב האשכול.

במכתב ציין צחר כי “עיריית כפר סבא תיאות לבחון בחיוב שיתוף פעולה בכל הנוגע לשימוש בתשתיות התדלוק בגז, במטרה להפעיל רכבים שברשותה המונעים בתחליפי אנרגיה, כדי למזער את הזיהום הסביבתי ברחבי העיר”. עוד הוסיף כי “אנחנו מברכים על היוזמה לשיפור איכות הסביבה באזורינו ועם התקדמותכם בפרויקט, נשמח לדון באפשרויות לשיתוף פעולה”.

נזכיר כי חברת התחבורה הציבורית “מטרופולין” מפעילה היא החברה המרכזית שמפעילה את קווי האוטובוס הציבוריים בכפר סבא בפרט ואזור השרון בכלל. יתרה מזאת, הקריאה לשיתוף הפעולה מגיעה במסגרת חזון העיר הירוקה, במסגרתו מבוצעים מגוון מהלכים שנועדו למזער את הפגיעה בסביבה, בין היתר: אפס פסולת, חכמים באנרגיה, חדש תחת השמש ועוד.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות