הותר לפרסום: הבניין שנשרף כמעט כולו- בגלל הצתת קטנוע

עדכון לאירוע השריפה בבניין ברחוב חניתה בעיר נהריה: חוקר הדליקות מהרשות לכבאות והצלה מחוז חוף, רב רשף הרצל אהרון, מצא כי האופנוע אשר חנה מתחת לבניין הוצת והעביר את בעירתו לשני רכבים שחנו בסמוך לו.
יש לציין עוד שאין נפגעים בנפש, עקב היות דלת הכניסה לבניין סגורה, דבר שמנע את התפשטות העשן לחלל חדר המדרגות וכן הודות לפעילותם המהירה של הכבאים שהרחיקו את האופנוע מאיזור הכניסה לבניין.

בשעה 05:30 בבוקר התקבלה הודעה בחדר מבצעים זבולון  על שריפה בבניין בן שבע קומות ברחוב חניתה בעיר נהריה. חמישה צוותי כיבוי בפיקודו של מפקד המשמרת רב רשף רמי ויצמן, יצאו למקום. עם הגעת הצוותים הוברר כי המדובר בשריפת שני רכבים פרטיים ואופנוע בחניון שמתחת לבניין. לוחמי האש החלו בפעולות כיבוי ופינוי של הדיירים בקומה הראשונה שהיו אפופות עשן והודיע לדיירים בקומות העליונות להסתגר בבתיהם עד סיום פעולות הכיבוי ושחרור העשן מהבניין.
נזק כבד נגרם לבניין.
לא דווח על נפגעים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות