שבתרבות חוזרת

תוכנית "שבתרבות", שזכתה להצלחה רבה בקרב תושבי העיר, חוזרת לאחר פגרה של שנתיים. בימים אלה עומל צוות היכל התרבות על בניית התוכן לסדרת המפגשים, אותם תנחה העיתונאית רינה מצליח.

תוכנית "שבתרבות" בכפר סבא תתרחב ותכלול שמונה מפגשים, שיעסקו במגוון רחב של תחומים, ביניהם: עיתונות, תרבות, אקטואליה, פוליטיקה, אמנות, צבא וביטחון, תיאטרון ועוד.  התוכנית תתקיים בימי שבת בשעה 11:00 באודיטוריום בית ספיר, במתכונת של ראיון אחד על אחד או פאנל קבוצתי, כשכל מפגש יתפרש על פני שעה וחצי וילווה באתנחתא מוזיקלית בין הראיונות. הפתיחה החגיגית תתקיים ב־2 בפברואר, ופרטים מפורטים ומלאים יתפרסמו בהמשך באתר העירוני, בעמוד הפייסבוק ובמדיה העירונית. עלות כל מפגש תעמוד על מחיר סמלי של 20 שקלים.

מלשכת ראש העירייה נמסר כי הם: “שמחים לבשר לתושבי העיר שתוכנית הראיונות המצליחה חוזרת אלינו לכפר סבא. הנחנו את צוות היכל התרבות להרכיב את תוכנית המפגשים שיחלו בפברואר הקרוב. לאור ההצלחה לה זכתה, ‘שבתרבות’, תתרחב לשמונה מפגשים ותותאם לכלל התושבים. אנו קוראים לתושבי העיר להמשיך ולהתעדכן בפרטים המלאים, ולהגיע למפגשים שיהיו מעניינים ומרגשים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

אולי גם זה יעניין אותך
Close
Back to top button
נגישות