רפי סער: “ישיבות המועצה יתקיימו באולמות שונים הפזורים בעיר”

ישיבת מועצה חגיגית ורבת משתתפים התקיימה במרכז הקהילתי "בית אברהם" בכפר סבא לרגל התכנסותה של מועצת העיר החדשה. הערב נפתח עם דברי ראש העירייה, רפי סער, שאמר בהתרגשות: "זו זכות גדולה עבורי לפתוח את הישיבה המכובדת והחגיגית הזאת אתכם, חברי המועצה היוצאים והנכנסים, מנכ"ל העירייה איתי צחר, מנהלי אגפים ומחלקות ותושבים רבים. אני רואה בכולכם חברים יקרים - שותפים אמתיים לתהליך וליצירתו".

עוד הוסיף סער, כי הוא מאמין גדול בשיתוף פעולה ולכן הזמין את כולם להצטרף לקואליציה רחבה בראשותו. בסיום דבריו בישר כי לראשונה מזה שנים רבות, כאקט של שקיפות ורצון להציג חזון אחר, יתקיימו הישיבות באולמות שונים הפזורים בעיר וישודרו באתר האינטרנט העירוני ואונליין בדף הפייסבוק העירוני.

חשוב לציין כי הדבר מהווה בשורה לתושבים מאחר ובמשך שנים רבות התכנסה מועצת העיר בבניין החאן - הבניין הראשון בעיר. התחלופה בין האולמות תאפשר לתושבים רבים לקחת חלק בישיבות המועצה ולהשפיע על קבלת ההחלטות.

לאחר הפתיחה החגיגית הושבעו חברי מועצת העיר החדשה וביניהם: ראש העירייה רפי סער, דני הרוש, אסנת ספורטה, עו”ד איתן צנעני, אמיר קולמן, ד”ר רפאל קובי, עילאי הרסגור הנדין, פליאה קטנר, מאיר מנדלוביץ, לירית שפיר שמש, עו”ד אהוד יובל לוי, ממה שיינפיין, אורן כהן, עו”ד עדי לוי סקופ, הדר לביא, פנחס כהנא, אמיר סילבר, צביקה צרפתי, יוסי סדבון, קרן גרשון חגואל ותהילה מימון. ראש העיר וכל חברי המועצה החדשים התחייבו למלא את תפקידם בנאמנות לעיר ותושביה.

בהמשך הערב העניק סער מגני הוקרה לחברי המועצה היוצאים, בהם נכתב: “רצינו להביע את הערכתנו לפועלך שמהווה דגם ומופת לאיש ציבור. הצלחת להטביע חותם על העיר ותושביה ולתרום תרומה משמעותית לפיתוחה וקידומה תוך מסירות, אכפתיות ומקצועיות”. קיבלו את המגן: רביטל שלום עמר, ד”ר אמיר גבע, ד”ר דבורה שני, ד”ר מתי פז, עו”ד רויטל לן כהן, יהודה יוגד, עמירם מילר, אסתר (אתי) הדנה, ד”ר ענת קלומל צוויג, שמעון פרץ ויעקב אביטל.

עמירם מילר זקן חברי המועצה, נשא נאום מרגש בו סיכם 40 שנות פעילות למען הציבור בכפר סבא . על כך זכה בתשואות רמות.

צילום: רמי זרנגר

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות