חדשות

כל הכבישים והרחובות שיסגרו ברמת גן וגבעתיים לקראת חגיגות הפורים ממחר, יום חמישי

  חגיגות הפורים החלו כבר היום ברמת גן במתחם הבורסה וימשיכו מחר, יום חמישי ברחוב כצנלסון בגבעתיים, שם יתקיים אירוע פורימון. ביום שישי (2.3) יתקיימו אירועי פורימון בכיכר רמב"ם ברמת גן.

ברמת גן – בזמן החגיגות: רחוב ביאליק ייסגר לתנועה בקטע שבין ז'בוטינסקי לכיוון דרום עד כופר הישוב וברחובות החוצים לרחוב השוטרת. החסימה תתבצע בין השעות 7:00-17:00.

בגבעתיים – יסגרו לתנועה הרחובות הבאים:

 

כצנלסון בקטע שבין רחוב ויצמן עד בן גוריון.

רחוב גורדון

רחוב סירקין יסגר לתנועה מרחוב שינקין

רחוב בן גוריון

רחוב כצנלסון- מכיוון דרום לא תתאפשר כניסה שמאלה לרחוב ומכיוון צפון לא תתאפשר פנייה ימינה.

רחוב פועלי הרכבת – התנועה תופנה לרחוב בן גוריון.

רחוב המעלות

רחוב המעגל

 

החסימות יתבצעו בין השעות 6:30-16:30. הכבישים יפתחו בהדרגה.

 

במשטרה ציינו עוד: "משטרת ישראל מבקשת מהציבור להימנע מלהגיע עם כלי רכב למתחם האירוע .יש להתעדכן בהסדרי תנועה חלופיים של התחבורה הציבורית. לציבור הנהגים- מומלץ לעשות שימוש באפליקציית WAZE.

לא תותר הכנסת נשק מכל סוג שהוא,  לא תותר הכנסת אלכוהול, לא תותר הכנסת כלי זכוכית, מיכלי גז, אמצעי פירוטכניקה מכל סוג, תרסיסים ונפצים,  אין להיכנס למתחמים עם בעלי חיים ואופניים חשמליים, לא תותר הכנסת שולחנות, כסאות, כרזות ושלטים מכל סוג".

 

צילומים: עיריית חולון ורמת גן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close