ניוזים חמיםחדשותירושלים

בית שמש: יום אחרי יום, מתנדב ידידים חילץ פעוטות שננעלו בשגגה ברכב • "בשני המקרים האלו, שמצטרפים לעוד חילוצים שלי, אני רואה שהכל מלמעלה"

מוקדנית ידידים, יפה אביטל קיבלה קריאה אודות פעוט כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני הוריו ברחוב נחל דולב בבית שמש. יום אחרי התקבלה קריאה במוקד ידידים, לה ענה אחמ"ש מוקד ירושלים - מוישי הלל צרפתי, אודות פעוט כבן שנה וחצי שננעל בשגגה לעיני אביו ברחוב האיריס בבית שמש

אלכס מטלוק, מתנדב סניף בית שמש, נענה לשתי הקריאות והגיע למקום במהירות. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ אלכס את הפעוטות בשלום, וללא גרימת נזק לרכב.

אלכס משתף: "בשני המקרים האלו שמצטרפים לעוד חילוצים שלי, אני רואה שהכל מלמעלה. אתמול הייתי בדרכי לסייע בפנצ'ר ברחוב נחל דולב, אך מספר של המודיע לא היה תקין. חייגתי למוקד לקבל מספר תקין, כשלפתע המוקדן אומר לי – יש קריאת חירום בהמשך הרחוב, תתקדם לשם. הגעתי במהירות וחילצתי את הפעוט. הבוקר קיבלתי את הקריאה בקבוצת החירום והתברר לי שהאב מנעולן במקצועו, אבל כלי העבודה שלו נננעלו גם הם ברכב. חילצתי את הפעוט במהירות, וגייסתי את האב, שהודה לי מאוד, לארגון. הרגשה מעולה להיות חלק מארגון כזה מדהים".

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח – קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת דלת רכב יש ליצור קשר עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

425372
[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות