ניוזים חמיםחדשותירושלים

פגע מינית בנכדותיו כשהיו קטנות ואנס אותן

חוקרי המשטרה בירושלים, השלימו חקירתו של תושב ירושלים בשנות השמונים לחייו, שעל פי החשד אנס ופגע מינית בנכדותיו כשהיו קטינות. אחת מהן הייתה בת 4 בלבד בעת הפגיעה המינית

חוקרי היחידה ללחימה בפשיעה מרחב ציון שבירושלים, החלו בחקירה סמויה בעקבות חשדות נגד תושב ירושלים, לאחר שהוגשו תלונות נגדו בחודש שעבר, בחשד לעבירות מין שבוצעו לפני מספר שנים כלפי נכדותיו, בהיותן קטינות (4-12).

במהלך פעולות החקירה עוד בטרם מעצרו, נאספו על ידי חוקרי יל"פ ציון עדויות רבות המחזקות את החשדות כלפיו בגין עבירות של אונס אדם חסר ישע ע"י אחראי עליו, מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14 ו-אונס קטינה מתחת לגיל 14 במשפחה.

בתאריך 30.4 בשעות הבוקר, עצרו בלשי המשטרה של מחוז ירושלים את החשוד לאחר בהתאם לצו בימ"ש, והוא הועבר לחקירה ביל״פ ציון. למחרת היום, הוא הובא בפני בית המשפט להארכת מעצרו. במהלך דיון זה אסר בית המשפט את פרסום זהותו.

במסגרת החקירה שהתנהלה במשטרה בשבועות האחרונים, נחקרו מספר בני משפחתו הקרובה, בחשד כי היו מודעים למעשיו ולא דיווחו על כך.

על פי ממצאי החקירה ועדויות רבות שנאספו, פגע החשוד (כיום בשנות השמונים לחייו) מינית בשש מנכדותיו לפני מספר שנים. כלפי אחת מהן, המעשים נעשו בהיותה כבת 4 שנים בלבד, וכלפי כל אחת מהן מדובר במספר מקרים שהתרחשו לאורך זמן. עוד עלה במהלך החקירה במשטרה, כי במרוצת השנים שחלפו וכפי הנראה במטרה למנוע תלונות כלפיו, שילם החשוד מאות אלפי ש"ח כמעין "דמי שתיקה". בנוסף עלה כי החשוד הועסק בהסעתם של ילדים למוסדות חינוך.

לאחר שהושלמה מלאכת החקירה במשטרה, וגובשה תשתית ראייתית כלפיו, בימים האחרונים הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה הכוונה להגיש נגדו כתב אישום היום על ידי הפרקליטות. כמו כן, מעצרו של החשוד הוארך שוב עד לתאריך 20.5.24.

מפקד היחידה ללחימה בפשיעה במרחב ציון, רפ"ק משה לויטן, סיפר: ״מיד עם קבלת התלונות במשטרה בחודש שעבר, נחשפנו למסכת עבירות מין חמורות ומתמשכות של סב בנכדותיו, מעשים שהתרחשו לפני לא מעט שנים. ביצענו את פעולות החקירה ברגישות המתבקשת, תוך התגברות על המורכבות הכרוכה בחלוף הזמן, וקשר השתיקה בתא המשפחתי שאמור להיות הכי מוגן שיש עבור אותן נשים שהיו ילדות. על אף הזמן הרב יחסית שחלף בין המעשים לתלונה שקיבלנו, נאספו די ראיות ועדויות מקורבנותיו ומסביבתו שחיזקו את חומרת החשדות נגדו לעבירות מין, שבהן גם מעשי אונס. כאבא לילדים קטנים, במהלך החקירה לא יכולתי להישאר אדיש לחומרת המעשים של החשוד, לגילאים הקטנים של הילדות באותה העת, ולפגיעה הקשה שחוו במקום שהיה אמור להיות הכי מוגן עבורן עם סבא שלהן. למרות דמי השתיקה והעובדה שהסיפור נשאר בתוך המשפחה במשך שנים רבות, הצלחנו לחשוף את המעשים המזוויעים, ולעשות כל שביכולתנו בכדי למצות את הדין עם החשוד שביצע אותם״.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות