ניוזים חמיםחדשותירושלים

תיעוד ממאבק המשטרה בעבירות הרכוש: שוטרי מחוז ירושלים סיכלו גניבתם של שלושה כלי רכב שהודות לכך, יוחזרו לבעליהם. החשודים שנעצרו הועברו לחקירה במשטרה

התקבל דיווח למוקד המשטרה, על רכב שנגנב משכונה בצפון ירושלים ועושה דרכו מזרחה. בעקבות דיווח זה, החלו שוטרי תחנות שפט ולב הבירה במחוז ירושלים, בפעילות מהירה לאיתור הרכב ותוך זמן קצר הבחינו בו כשהוא נעצר בצומת מרומזר

בעת שניסו השוטרים לחסום את המשך נסיעתו, החל הנהג החשד בנסיעה פרועה תוך שפגע בניידת המשטרתית במטרה להימלט.
הרכב הגנוב המשיך לכיוון צומת הגבעה הצרפתית, שם בשל עומס תנועת כלי רכב, סטה הנהג והחל בבריחה על תוואי הרכבת הקלה, תוך שתצפיתני משל"ט ירושלים עוקבים אחר תנועותיו ומכווינים לעברו כוחות משטרה. במהלך מנוסתו, התנגש החשוד בעמודים שמוצבים במקום.

בשלב זה, ניסה הנהג החשוד להימלט רגלית אך ללא הועיל. שוטרי תחנת שפט שדלקו אחריו, ביצעו את מעצרו של החשוד (18) פלסטיני תושב איו"ש, השוהה בישראל שלא כחוק וללא רשיון נהיגה, שהועבר לחקירה בתחנת המשטרה והרכב הגנוב, הושב לידי בעליו.

בפעילות נוספת, שוטרי תחנת שפט, עצרו חשוד (17) תושב איו"ש השוהה בישראל שלא כחוק וללא רשיון נהיגה, בחשד שגנב כלי רכב משכונה בצפון העיר.

בעקבות דיווח שהתקבל במוקד המשטרה על רכב שנגנב, קצין משטרה מתחנת שפט שפעל באזור, זיהה את הרכב בנסיעה, סימן לנהג לעצור וביצע חסימה עם הניידת המשטרתית עד שנהג הרכב נעצר על ידיו.

החשוד, ללא אישורי שהייה וללא רשיון נהיגה, נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

במקרה אחר, דיווח אדם כי רכבו נגנב מעיר במרכז הארץ בעת שיצא מרכבו והשאירו מונע למספר דקות. מיד עם קבלת הדיווח, פעלה המשטרה לאיתור הרכב תוך שיתוף פרטיו וכיוון נסיעתו בין מחוזות המשטרה.

בתוך כך, נודע כי הרכב עושה דרכו בכביש 1 לכיוון ירושלים ובשל כך, נערכו שוטרי מחוז ירושלים בגזרתם לאתר את הרכב.
בשלב מסוים, נקלט הרכב על ידי תצפיתני מרכז השליטה המחוזי כשהוא נוסע מכיוון הגבעה הצרפתית בעיר על כביש דרך בר לב וניידות המשטרה הוכוונו לעברו.

צוותי שיטור עירוני ירושלים ששהו בפעילות באזור זה, איתרו את הרכב וביצעו את עצירתו ומעצרו של הנהג החשוד (45, תושב מרכז הארץ) שהועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

בזכות ערנותם ותגובתם המהירה של שוטרי מחוז ירושלים, סוכלו גניבות כלי הרכב ונעצרו החשודים במעשה. חלק מהחשודים הובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט השלום בירושלים שנעצר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של הבגיר ב-4 ימים, עד לתאריך 16.5, ומעצרו של הקטין ביממה נוספת, עד לתאריך 14.5.
חקירת המקרים נמשכת.

המשטרה תמשיך לפעול בנחישות נגד עברייני הרכוש, הכל למען שלום הציבור, בטחונו ורכושו

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות