ניוזים חמיםחדשותירושלים

משטרת ישראל עצרה נוסע באוטובוס לאחר שהשתולל, תקף את הנהג וניסה להשתלט על האוטובוס

שוטרים שהוזעקו למקום, הותקפו גם הם על ידי החשוד שנשך את ידו של השוטר. החשוד נעצר והועבר לחקירה במשטרה

התקבל דיווח למשטרה על אירוע אלימות שהתרחש בתוך אוטובוס ציבורי ברחוב ירמיהו בירושלים ולמקום הוזעקו שוטרי תחנת לב הבירה במחוז ירושלים.

על פי החשד, הנוסע בשלב מסוים במהלך שהותו באוטובוס החל משתולל ותקף את נהג האוטובוס שנאלץ לדומם מיד את המנוע ולצאת מתוך האוטובוס על מנת להגן על עצמו. בשלב זה, השתלט החשוד על מושב הנהג וניסה ככל הנראה להניע את האוטובוס.

בעת ששוטרי תחנת לב הבירה הגיעו למקום, יצא החשוד מתוך האוטובוס והשליך בקבוק לעבר ניידת המשטרה. לאחר מכן, החל נמלט רגלית כשהשוטרים דולקים אחריו עד שנתפס בסמוך, אז תקף החשוד את השוטר ונשך אותו בידו. החשוד נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה והשוטר פונה לטיפול רפואי.

משטרת ישראל תפעל בנחישות נגד האלימות בכלל, וכלפי נהגי תחבורה ציבורית בפרט, ותמצה את הדין עם עבריינים אלימים המעורבים בכך.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות