חדשותמקומיירושלים

בטקס רב רושם: ראש עיריית ירושלים העניק תעודת הוקרה למתנדבי זק"א

הטקס נפתח בדקת דומייה לזכר הנופלים וקורבנות המלחמה כאשר ראש העיר משה ליאון ציין לשבח את מתנדבי ארגון זק"א מחוז ירושלים אשר פעלו במסירות ובנחישות עצומה מאז הטבח הנורא ביום שמחת תורה.

ראש העיר ירושלים משה ליאון, ראש אג"מ זק"א חיים וינגרטן ומפקד זק"א מחוז ירושלים בנצי אוירינג העניקו תעודת הוקרה למתנדבי זק"א מחוז ירושלים חיים יורוביץ, אלי יעקובי, מוטי פריד, מאיר אקער המשמש כקצין המבצעים בארגון ומזכיר ועד רבני זק"א ואיציק איטח המשמש כמפקד יחידת הג'יפים בארגון זק"א.

מעיריית ירושלים נמסר: "עיריית ירושלים מלאת גאווה ועומדת נפעמת מדי שנה אל מול קבוצת האנשים המיוחדת שפועלים ללא לאות ועושים לילות כימים למען הגנה ושמירה על ביטחונם ובריאותם של תושבי הבירה ומבקריה. תרומתם לכך והמענה המיידי שניתן על ידם למצבים קשים אליהם נקלעים אנשים – לא תסולא בפז. הם מהווים דוגמא ומופת לנתינה, להקרבה, לשליחות, לאהבת הארץ והאדם באשר הוא. אנו סמוכים ובטוחים כי ימשיכו לסייע ולפעול למען הכלל וכך ייחנכו גם את דור ההמשך. עם צוותים שכאלה בטוח שביחד ננצח – עם ישראל חי".

מארגון זק"א נמסר כי, "אנו מודים לעיריית ירושלים ולעומד בראשה ראש העיר משה ליאון אשר בחרו להעניק תעודות הוקרה למצטייני הארגון בעיר ירושלים. מאז הטבח הנורא אנו עובדים ללא הפסקה למען כבוד המתים והחיים באשר הם. ראינו מראות קשים מנשוא אך האמונה נותנת לנו כוח להמשיך במשימות. אנו מודים על החיזוק ומייחלים לימים שקטים ורגועים יותר".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות