חדשותירושלים

תיעוד: נתפס נוהג ב-200 קמ״ש בהשפעת אלכוהול

במהלך פעילות אכיפת עבירות תנועה חמורות שערכו שוטרי משטרת התנועה הארצית ירושלים סמוך למחלף לטרון, נקלט רכב במהירות מופרזת של 200 קמ"ש

בדיקת הנהג העלתה גם כי הוא נוהג בהשפעת אלכוהול גבוהה מאוד. הנהג החשוד הועבר לחקירה ובתוך שעות ספורות, הוגש נגדו כתב אישום ומעצרו הוארך בבית המשפט.

בשעות הבוקר המוקדמות, פעלו שוטרי מתנ"א אגף התנועה בכביש ירושלים-תל אביב לאכיפת עבירות תנועה חמורות המסכנות את ציבור משתמשי הדרך.

בסביבות השעה 04:00, נמדד על ידי השוטרים רכב שנסע בכביש 1 לכיוון ירושלים, במהירות מופרזת של 200! קמ"ש במקום בו מותרת מהירות מרבית של 90 קמ"ש, והרכב נעצר על ידם בעקבות כך.

בדיקת נהג הרכב (37, בני ברק) העלתה בעקבות חשדם, כי רמת האלכוהול בגופו גבוהה מהמותר. בבדיקת "ינשוף" נמצא כי זאת עומדת על 644 מיקרוגרם בליטר אוויר נשוף.

בשל העבירות החמורות אשר מסכנות באופן ממשי את ציבור משתמשי הדרך, עוכב הנהג אל לשכת בוחני התנועה של מחוז ירושלים, שם נחקר בגין- נהיגה במהירות מופרזת ונהיגה בהשפעת אלכוהול. בסיום חקירתו הובא בפני בימ"ש תעבורה ירושלים שם הוגש נגדו בהליך מזורז כתב האישום ומעצרו הוארך ביממה נוספת עד לתאריך 4.12.23.

משטרת ישראל ושוטרי התנועה בפרט, ימשיכו כל העת במשימת שמירת חייהם של ציבור משתמשי הדרך במגוון פעולות, לרבות אכיפה בלתי מתפשרת, כחלק ממאבק מתמשך לשמור על שלומם ובטחונם של משתמשי הדרך.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות