חדשותירושלים

הגבעה הצרפתית: מתנדב ידידים שחזר מהבסיס, חילץ בשלום תינוקת שננעלה בשגגה ברכב • "אמרתי לאשתי שאני מתעכב עוד כמה דקות בהגעה הביתה"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת שנה שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה ברחוב החיל בשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים

יעל מכלוף, מוקדנית ידידים שענתה לשיחה במוקד, לקחה פרטים והזעיקה סיוע. ישראל דדון, מתנדב צוות צפון ירושלים שעשה דרכו הביתה מהבסיס בו הוא משרת, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו פתח ישראל את הרכב וחילץ את התינוקת בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

ישראל מספר: "הייתי בדרך הביתה מיום עמוס בבסיס בו אני משרת. כשהייתי ממש קרוב התקבלה הקריאה על התינוקת שננעלה, אז עדכנתי את אשתי שאני מתעכב עוד כמה דקות בהגעה הביתה. האמא הוציאה את התינוקת מהגן, הניחה אותה בכסא והשאירה את המפתח על המושב. כשסגרה את הדלת הרכב ננעל. פתיחת הדלת היתה מאתגרת ולכן החלטתי לשלוף את המפתח. ואכן, שלפתי אותו, פתחתי את הרכב והאמא התרגשה להוציא את התינוקת. היא הודתה לי מאוד ובירכה אותי בכל הברכות. שימח אותי מאוד שאחרי יום כזה עמוס הצלחתי לסייע בדבר נוסף וחשוב."

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב תמיד ושלא לתת אותו בידי הילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות