ניוזים חמיםחדשותירושלים

עיריית ירושלים בשיתוף מד"א פתחו מתחם התרמת דם בהיכל הספורט ארנה

בהנחיית ראש העיר משה ליאון, עיריית ירושלים פתחה היום (9/10) מתחם התרמת דם בהיכל הספורט ארנה. המתחם יהיה פתוח לציבור הרחב בין השעות 10:00-19:00

המתחם החדש נפתח בעקבות המצב הביטחוני ועל מנת לשמור על מלאי מנות הדם של מד"א. העירייה פועלת בשיתוף בנק הדם של מד"א כדי לעודד את התושבים לתרום דם ולסייע בהצלה ושמירה על חיי אדם.

במתחם התרמת הדם בהיכל הספורט ארנה יינתנו שירותים נוחים לתורמים, כולל חנייה חינם, כיבוד קל ושתייה, וכלל המתחם ממוגן מפני טילים.

מעיריית ירושלים נמסר: "עיריית ירושלים פועלת ללא לאות כדי לתמוך בתושבים בעתות חירום. הקמת מתחם התרמת דם היא חלק מהמאמצים שלנו להבטיח שגרת חיים תקינה גם בעת מלחמה. אנו מזמינים את כל תושבי ירושלים לתרום דם ולסייע לנו לשמור על מלאי תקין. תרומת דם היא מעשה אנושי חשוב, והיא עוזרת להציל חיים".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות