ניוזים חמיםחדשותירושלים

שפך חומרים כימיים על אביו, תקף אותו, השתולל ושבר חפצים בביתו

כשהשוטרים הגיעו למקום וביקשו לעוצרו, החשוד השליך לעברם בלון גז פתוח, בלוקים וצינורות עד שנעצר על ידם, הוגשה נגדו הצהרת תובע וצפוי כתב אישום נגדו בימים הקרובים

לפני כשבוע, חוקרי תחנת שלם במחוז ירושלים, פתחו בחקירה ועצרו את החשוד בשנות ה-40 לחייו תושב מזרח ירושלים, במקרה אלימות חמור כנגד אביו וכנגד השוטרים שהגיעו לעוצרו.

בעקבות דיווח שהתקבל במוקד המשטרה כי החשוד, שפך חומרים כימיים על אביו, תקף אותו, השתולל, גרם לנזק בבית ושבר חפצים, שוטרי תחנת שלם הגיעו במהירות למקום, הבחינו בחשוד המתבצר על גג הבניין ובעת שהבחין בהם, השליך לעברם בלון גז פתוח, בלוקים וצינורות.

השוטרים פרצו לבית המשפחה והבחינו בחשוד המתבצר על הגג ובידו בלון גז נוסף כשהוא מנסה להדליקו. השוטרים חתרו למגע והצליחו להשתלט על החשוד תוך שהוא מתנגד ומתפרע עד שנעצר על ידי השוטרים.

החשוד שנעצר על ידי השוטרים, הועבר לחקירה בתחנת שלם ומעצרו הוארך מעת לעת. היום, עם סיום החקירה וביסוס תשתית ראייתית כנגד החשוד, הוגשה נגדו הצהרת תובע על ידי הפרקליטות ומעצרו הוארך עד לתאריך 21.9 אז צפוי שיוגש נגדו כתב אישום.

אנו רואים בחומרה אלימות מכל סוג שהיא, בדגש לעבירות אלימות כלפי בני משפחה וחסרי ישע, ונמשיך לפעול כנגד מקרי אלימות אלו ביד קשה ללא פשרות במטרה למצות את הדין עם העבריינים האלימים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות