ניוזים חמיםחדשותירושלים

ירושלים: שני אחים קטנים ננעלו ברכב, וחולצו בשלום על ידי מתנדבי ידידים • "תוך ארבע דקות הם היו בידיה של האם הנרגשת"

קיבל מוקדן ידידים, מאיר מישל כהן, שיחה אודות שני אחים קטנים, תינוק כבן שנה ופעוט כבן שנתיים וחצי, שננעלו ברכב בשגגה לעיני אמם, ברחוב עמק רפאים בירושלים

רון נזרי, ישראל סגל ויונה אנגל, מתנדבי סניף ירושלים, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את האחים בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

רון מספר: "מיד עם קבלת הקריאה, מיהרתי להגיע למקום האירוע. חברתי ליתר המתנדבים, ויחד הצלחנו לחלץ בזריזות את האחים הקטנים. תוך ארבע דקות מרגע הקריאה, הם היו בידיה של האם הנרגשת. היא שיבחה את הארגון על המהירות בה הגענו, והודתה לנו על העזרה. תחושת סיפוק גדולה לעזור לאמא בשעת מצוקה".

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח – קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת רכב יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות