ניוזים חמיםחדשותירושלים

ירושלים: שלושה ילדים ננעלו בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותם בשלום • "אין סיפוק גדול יותר מחילוץ משולש ועוד במזג אוויר שרבי שכזה"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שלושה ילדים בגילאי חצי שנה עד שלוש, שננעלו בשגגה ברכב לעיני אמם, ברחוב כפר עברי בשכונת נווה יעקב שבירושלים.

אליענה טנצר מפרויקט מעורבות חברתית, ענתה לשיחה והעבירה את הקריאה למתנדבי המרחב. אבי דגגה ומנחם הנדלר, מתנדבי הסניף המקומי, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, חילצו המתנדבים את הילדים בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

אבי מספר: ״הייתי באזור כשקיבלתי את הקריאה. יצאתי והגעתי תוך זמן קצר. הילדים היו נעולים ברכב וידענו שבחום ששרר בחוץ השהות בו מסוכנת. פעלנו במהירות ולמרות שסוג הנעילה ברכב זה הקשה על הפתיחה, הצלחנו בכוחות משותפים לפתוח את הדלת ולחלץ את הילדים, שהיו אמנם אדומים ורטובים מזיעה אך בריאים ושלמים. אין סיפוק גדול יותר מחילוץ משולש ועוד במזג אוויר שרבי שכזה".

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות