ניוזים חמיםחדשותירושלים

גילה: צמד פעוטות אחים ננעלו ברכב וחולצו בשלום על־ידי מתנדב ידידים  "תחושה של ערב ראש השנה" 

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות צמד אחים, פעוטות כבני שלוש וארבע, שננעלו בשגגה ברכב לעיני אמם, ברחוב ורדינון שבשכונת גילה, בירושלים

לייזי שטרן, סמנכ"ל ארגון ידידים, ענה לשיחה והוציא קריאת חירום למתנדבים. אליעזר סקורניק, מתנדב סניף ירושלים, נענה לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותו, חילץ את הפעוטות בשלום וללא גרימת נזק לרכב.

אליעזר מתאר: ״כשהגעתי למקום התברר כי אחד הפעוטות נעל את עצמו, כשאחיו הקטן איתו ברכב והפעיל את מערכת השמע. הפתיחה הייתה מורכבת, שכן נעילת הדלתות נעשית באמצעות לחצן. ביצירתיות הצלחתי לפתוח והפעוטות יצאו כשהם בריאים ושלמים. האמא התרגשה ואמרה שבזכות החסד שעשינו עימה, הרגישה את אווירת ערב ראש השנה״.

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח – קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת רכב יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות