ניוזים חמיםחדשותירושלים

מפתח דוקרני נמצא בקיבת ילד ב"מרכז פרנקל לרפואה דחופה" ביד שרה

משפחה ירושלמית שהתכוננה בהתרגשות לחזרה ללימודים, הגיעה הלילה בבהילות לחדר המיון "מרכז פרנקל לרפואה דחופה" ביד שרה, לאחר שהבת הגדולה התלוננה שמפתח יומן הכיתה שלה נעלם

היעדר המפתח, הביא לדאגה מוחשית לאחר שעלה חשש שהאח בן ה-7 בלע את המפתח הקטנטן. דאגה שהבהילה אותו עם הוריו למיון הערב הקהילתי "מרכז פרנקל לרפואה דחופה" בבית יד שרה בירושלים.

בצילום חזה, מצא רופא הילדים ד"ר חגי שטרן את המפתח הזעיר כשהוא בקיבתו של התינוק. היותו של המפתח משונן ודוקרני חייב פעילות פולשנית של הוצאת המפתח מחשש לסיכון ולקרע במעבר למעי, ובשל כך הועבר התינוק לחדר ניתוח בבית החולים.

ד"ר יואל גיל, המנהל הרפואי בחדר המיון "מרכז פרנקל לרפואה דחופה" ביד שרה שיבח את ערנותם של ההורים. "הסכנות לילדים בבית גדלות משמעותית במהלך ימי החופש הגדול. אנו מטפלים בכל יום במקרי חירום קשים בשל אותן סכנות. החשש של ההורים במקרה הזה התברר כמוצדק במיוחד. אסור להזניח ולסמוך על פעולה טבעית שעלולה לגרום לנזק ולסכנת חיים של ממש".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות