ניוזים חמיםחדשותירושלים

בפעילות משטרתית, הכוללת חקירה וסיכול ניסיון ייבוא סמים מסוכנים מחו״ל לישראל במשקל רב, המשטרה חשפה וסגרה בצו סגירה של ממ״ז ירושלים מקום המשמש להימורים בלתי חוקיים במרכז ירושלים בבעלות אחד החשודים שנעצרו

בימים אלו המשטרה מנהלת חקירה שהפכה בשבוע שעבר לגלויה, לאחר שהיחידה המרכזית במחוז ירושלים בשת״פ מת״מ מטה ארצי חשפה רשת חשודים מישראל שניסו לרכוש ולייבא מחו״ל ולסחור בסמים מסוכנים מסוג קוקאין במשקל של מאות ק״ג תמורת מיליוני שקלים

כאמור, בשבוע שעבר עצרו בלשי ימ״ר ירושלים 8 חשודים בהם תושבי מזרח ירושלים ושני אזרחי ספרד. ברכבו של אחד מהחשודים איתרו בלשי המשטרה 130,000$ במזומן שעפ"י החשד היו אמורים לשמש לרכישת סמים במסגרת העסקה הראשונה שהתכוונו לבצע. כמו כן נתפס בחיפוש שנערך ברשות החשודים עוד כ-80,000 ₪ ועוד כסף מזומן במטבעות זרים. החשודים שנעצרו נלקחו לחקירה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים. מעצרם של שבעה מהחשודים הוארך בבימ״ש, ובהמשך שניים מהם נשלחו למעצר בית והחקירה נמשכת במטרה למצות את הדין עם המעורבים.

במהלך החקירה הסמויה שבוצעה, נחשף ע״י חוקרי ימ״ר ירושלים ברחוב הנביאים במרכז ירושלים, מקום המשמש להימורים בלתי חוקיים במסווה של בית קפה, בבעלות אחד החשודים שנעצרו בפרשיית יבוא הסמים (תושב מזרח ירושלים בשנות ה-40 לחייו).

בשבוע שעבר במהלך ביצוע המעצרים, נכנסו בלשי ימ״ר ירושלים למקום עם צו בימ״ש ותפסו בזמן אמת מהמרים במקום, וכן עשרות אלפי שקלים ששימשו להימורים. עפ״י החשד בעלי המקום היה גובה תשלום עבור זמן משחק של המהמרים במקום, מכל מהמר בנפרד. חלק מהמעורבים זומנו לחקירה וכאמור החשוד בהפעלת בית ההימורים נעצר במסגרת הפרשה.

אתמול נחתם ע״י מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן צו מנהלי לסגירת המקום למשך 30 ימים, מתוקף סמכותו בחוק ״הגבלת שימוש במקום לשם מניעת ביצוע עבירות״. במקביל להמשך חקירת פרשת ייבוא הסמים, החקירה נמשכת גם ביחס להימורים הבלתי החוקיים שעפ״י החשד בוצעו במקום.

משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה במאבק בפשיעה על כל גווניה, ובכל זה נגד פעילות עבריינית של הימורים בלתי חוקיים, ותגיע גם לכל אותם מקומות המוסווים כעסקים תמימים ולמעשה מנהלים במקום פעילות עבריינית של הימורים בלתי חוקיים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות