ניוזים חמיםחדשות

צעיר מבית שמש ארב לבן זוגה של חברתו לשעבר ודקר אותו מתחת לבית החברה. לאחר שנמלט והתחבא, אותר ונעצר

צעיר תושב בית שמש דקר את בן זוגה של חברתו לשעבר ונעצר על ידי המשטרה. עם סיום החקירה, היום צפוי נגדו כתב אישום

 

בתאריך 17.7 בשעת ערב מאוחרת, התקבל דיווח במשטרה אודות אירוע אלימות בעיר בית שמש, במהלכו נדקר אדם בפלג גופו העליון ובעקבות כך פונה לטיפול רפואי כשמצבו הוגדר קשה.

שוטרי הסיור של תחנת בית שמש במחוז ירושלים שהגיעו למקום, סגרו את זירת האירוע ולאחר תחקור ראשוני החלו בסריקות שבמהלכן אותר החשוד במעשה, תושב העיר בשנות ה-20 לחייו. החשוד אותר בדירת חברו בעיר והוא נעצר לחקירה במשטרה.

בתוך כך, חוקרי תחנת בית שמש שהגיעו לזירת האירוע, החלו באיסוף ממצאים ועדויות. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית המשפט לטובת מיצוי החקירה שהסתיימה בימים אלו.

מהחקירה עלה כי הקורבן הינו בן זוגה של חברתו לשעבר של החשוד בדקירה. עוד עלה בחקירה, כי זמן קצר לפני המעשה, הגיע הקורבן אל בית בת זוגתו לשעבר, אז התנפל עליו החשוד שארב לו מתחת לבניין והחל לתקוף אותו באמצעות כלי חד. מיד לאחר המעשה נמלט החשוד לבית חבריו, שם החליף את חולצתו ובהגעת השוטרים לבית נעצר.

לאחר שהושלמה החקירה וגובשה תשתית ראייתית נגד החשוד במעשה, היום צפויה הפרקליטות להגיש את כתב האישום כנגד החשוד.

 

בתמונה: פריט הלבוש שנתפס על ידי חוקרי המשטרה אותו לבש החשוד בעל האירוע.
צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות