ניוזים חמיםחדשות

בן 22 מירושלים אנס במשך 6 שנים את שתי אחיותיו בנות ה-15 ו-12, בבית המשפחה

תושב ירושלים בן 22 ביצע עבירות מין קשות במשך שנים בשתי אחיותיו הקטינות בנו 15 ו-12. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות רבות של מעשה סדום בבת משפחה, אינוס בת משפחה

 

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד תושב ירושלים בן 22 בגין ביצוע עבירות מין בשתי אחיותיו הקטינות.

על פי כתב האישום, בין השנים 2020-2014 ביצע הנאשם, בהזדמנויות רבות, עבירות מין בשתי אחיותיו (בנות ה- 15 ו-12) וזאת בניגוד לרצונן. עבירות המין בוצעו בבית המשפחה והנאשם נהג לתת להן מעת לעת ממתקים והורה להן שלא יספרו לאיש על מעשיו וישמרו זאת בסוד. מעשיו פסקו לאחר שהפסיק להתגורר בבית המשפחה.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות רבות של מעשה סדום, מעשה סדום בבת משפחה, אינוס, אינוס בת משפחה, מעשים מגונים ומעשים מגונים בבת משפחה.

הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות