ניוזים חמיםחדשות

 ילדה כבת שנתיים חולצה מרכב נעול במבשרת ציון

אוריאל ל. מתנדב באיחוד הצלה: "בהיותי בסמוך לכתובת, הוזנקתי על ידי מוקד המבצעים של איחוד הצלה לקריאה שסמוכה אליי. הגעתי לזירה בה נתקלתי בילדה כבת שנתיים שהייתה נעולה ברכב. השתמשתי במנפץ זכוכיות שברשותי וחילצתי את הילדה תוך שניות"

לפני זמן קצר מתנדבי רפואת החירום של איחוד הצלה מסניף ‘מבשרת והסביבה’ הוזעקו לרחוב הענבר במבשרת ציון, בעקבות דיווח שהתקבל למוקד איחוד הצלה על ילד נעול ברכב. אמבולנס וחובשים ששהו בקרבת מקום, הגיעו ראשונים ובעזרת מנפץ חלונות חילצו את הילד מהרכב – למרבה הנס שהוא בהכרה מלאה.

אוריאל ל. מתנדב באיחוד הצלה: “בהיותי בסמוך לכתובת, הוזנקתי על ידי מוקד המבצעים של איחוד הצלה לקריאה שסמוכה אליי. הגעתי לזירה בה נתקלתי בילדה כבת שנתיים שהייתה נעולה ברכב. השתמשתי במנפץ זכוכיות שברשותי וחילצתי את הילדה תוך שניות”

בארגון איחוד הצלה שבים וקוראים לא להשאיר ילדים בכלי רכב ללא השגחה אפילו לא לרגע. זהירות ונקיטה בכללי הבטיחות תימנע אסונות מיותרים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות