ניוזים חמיםחדשותירושלים

שוב זה קורה בירושלים: גבר בן 53 נמצא מוטל בביתו ללא רוח חיים, זמן רב לאחר מותו

דודי שקלאר מתנדב זק״א שטיפל בזירה: "בעל הקיוסק הסמוך סיפר לנו שהמנוח היה מגיע אליו לחנות בכל יום כדי לקנות מצרכי מזון ולהתעניין בשלום השכנים, משלא הגיע לבקר במשך כשבוע חשש לחייו והזעיק את המשטרה ואת מד״א"

גבר בן 53 נמצא מוטל בביתו בירושלים ללא רוח חיים, זמן רב לאחר מותו. סמוך לשעה 14:00 התקבל דיווח במוקד זק״א על גופה שנמצאה במצב ריקבון בדירה בשכונת נחלאות בירושלים.

דודי שקלאר מתנדב זק״א שטיפל בזירה: ״מדובר בגבר בן 53 שגר לבדו ונמצא מוטל בביתו ללא רוח חיים כשבוע לאחר מותו. בעל הקיוסק הסמוך סיפר לנו שהמנוח היה מגיע אליו לחנות בכל יום כדי לקנות מצרכי מזון ולהתעניין בשלום השכנים, משלא הגיע לבקר במשך כשבוע חשש לחייו והזעיק את המשטרה ואת מד״א, לצערי לאחר שפתחו את הדלת מצאנו את גופת המנוח מוטלת בבית במצב של איבוד צלם אנוש.״

מתנדבי זק״א צוות ירושלים טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה, גופת המנוח הועברה למכון באבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות