ניוזים חמיםחדשות

נער בן 16 מבית שמש ביצע עבירות מין בילדים בני 4-7 באזור בית שמש וירושלים ואף עשה זאת בין כתלי בית כנסת

המשטרה חשפה ועצרה לחקירה נער כבן 16 מבית שמש בחשד שביצע עבירות מין בקטינים בגילאי 4-7, באזור בית שמש וירושלים לאורך השנתיים האחרונות - הבוקר הוא יובא בפני בית המשפט

ראשיתה של החקירה הסמויה שמידע שהתקבל במשטרה, לפיו החשוד בן ה 16 תושב בית שמש, מבצע עבירות מין חמורות בקטינים, מרביתן באזור ובתוך אחד מבתי הכנסת בעיר.

במהלך החקירה הסמויה, אספו חוקרי המשטרה ראיות וממצאים, גבו עדויות ממספר קטינים בני 4-7 והצליחו לחשוף מסכת עבירות מין, אותן על פי החשד ביצע החשוד לאורך השנתיים האחרונות. עוד עלה החשד, כי החשוד שידל את הקטינים לבצע עבירות דומות אחד בשני.

אמש, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, עצרו חוקרי המשטרה את החשוד והוא הובא לחקירה בחשד שביצע עבירות מין בקטינים. הבוקר יובא החשוד בפני בית משפט השלום בבקשה להאריך את מעצרו.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות