ניוזים חמיםחדשות

דרמה לפנות בוקר בירושלים: חילוץ לכודים בשריפה גדולה בבניין מגורים בן 4 קומות בשכונת נווה יעקב בעיר

שריפה דרמטית עם נזק כבד נרשמה היום לפנות בוקר בבניין מגורים בשכונת נווה יעקב בירושלים. במהלך השריפה, לוחמי האש חילצו כמה לכודים

חמישה צוותי כיבוי והצלה מכבאות והצלה לישראל תחנת "האומה" פעלו היום לפנות בוקר (רביעי) בשריפה שפרצה בבניין בן 4 קומות בשכונת נווה יעקב. בסמוך לשעה 4:40 לפנות בוקר, פרצה שריפה, במבנה ככל הנראה מאולתר שהוקם בכניסה לבניין מגורים.

לוחמי האש שהוזנקו למקום, זיהו שריפה מפותחת שהתפשטה במהירות מהקומה התחתונה של הבניין אל כלל הבניין וכי בתוך הבניין ישנם מספר רב של אזרחים ובהם משפחות עם ילדים קטנים.
לוחמי האש פינו את כל האזרחים מהבניין, וחילצו לכודים שנלכדו בעשן הכבד והסמיך.
במקביל לפעולות החילוץ והפינוי של האזרחים, פעלו צוותי הכיבוי והחילוץ להשתלט על הלהבות ולמנוע את התפשטות האש לכלל הבניין ולמבנים סמוכים נוספים. כתוצאה מהשריפה, נזק כבד נגרם לבניין ולמספר דירות בתוך הבניין.

מדיווח של כוחות מד"א בשטח נמסר, כי אישה אחת מהמחולצות הזדקקה לטיפול רפואי לאחר ששאפה עשן והיא פונתה לבית החולים במצב קל.

בכבאות והצלה לישראל מחוז ירושלים נפתחה חקירה לבירור נסיבות פרוץ השריפה

רשף שלומי הרוש, מפקד המשמרת שפיקד על הכוחות באירוע, סיפר: "פעלנו הבוקר בשריפה גדולה ומשמעותית שפרצה בבניין ברחוב דב בר-יקר בשכונת נווה יעקב. הגענו והגבנו תוך זמן קצר לאירוע, ומיד התמקדנו בשני מאמצים עיקריים, חילוץ לכודים וטיפול בשריפה הגדולה שהתפתחה מתחתית הבניין אל תוך הבניין. הודות למקצועיות ולנחישות של לוחמי האש, והסיוע של כוחות המשטרה ומד"א, נמנע אסון הבוקר בירושלים".

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button