ניוזים חמיםחדשות

כוחות כיבוי ומטוסי כיבוי פועלים בשריפת חורש גדולה סמוך לנחל שורק וכביש 386

כוחות כיבוי גדולים פועלים בשעה זו בשריפה גדולה של חורש בסמוך לנחל שורק וכביש 386

כוחות כיבוי גדולים פועלים בשעה זו בשריפה גדולה של חורש בסמוך לנחל שורק וכביש 386

עשרה צוותי כיבוי והצלה מתחנות בית שמש וירושלים, פועלים כעת בשריפת חורש וצמחייה עשבונית בסמוך לכביש 386 צפונית מערבית למכון טיהור שפכים באזור מפגש הנחלים שורק ורפאים.

לוחמי האש בסיוע של יערני קק"ל ורט"ג מרכזים מאמץ לבלום את השריפה וכעת מייצרים קווי הגנה אל מול הלהבות בכדי למנוע מהאש להתקדם אל היער, אל נתיבי התחבורה ואל מתקני תשתית סמוכים.

כמו כן, טייסת הכבאות "אלעד" הוזנקה למקום ובתיאום עם כוחות הקרקע בזמן הקרוב יבוצעו הטלות של חומרי כיבוי מן האוויר בכדי לנסות ולבלום את חזית האש.

מפקד כבאות והצלה לישראל תחנת בית שמש טפסר משנה ראובן (דובצ'ק) יצחק:
"אנחנו פועלים כעת בתחילתה של שריפה שמתפתחת במהירות בחסות מזג האוויר הקשה. לוחמי האש נאבקים בלהבות בחום הכבד השורר הן ממזג האוויר והן מחום הלהבות ומנסים לבלום את השריפה, אני מקווה שבסיוע כוחות הסיוע המגיעים אלינו מהתחנות והמחוזות הסמוכים, נצליח לבלום את השריפה בהקדם האפשרי".

 

*אודי גל-דובר כב"ה מחוז י-ם*

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button