חדשות

תושב חולון התחזה למפיק וביצע מעשים מיניים בנשים שהתפתו. כשהתחבר לקבוצת ווטסאפ של קטינים דתיים כבר נתפס

מזה זמן מה מנהלת משטרת ישראל חקירה כלפי אדם בן 30 מחולון, שהתחזה למפיק ובמסגרת האודישנים לכאורה שביצע לנשים שחשקו בקריירה כשחקניות קולנוע ביקש מהן לבצע עמו מעשים בעלי אופי מיני. לאחרונה נודע למשטרה כי בנוסף לכך התחבר החשוד לקבוצת ווטסאפ של קטינים דתיים והתחזה לקטין. בהמשך פתח בשיחות פרטיות, שכללו תכנים מיניים, עם קטינה בת 15 ממרכז הארץ. הוא נעצר והובא לבית משפט השלום בתל אביב, שם הוארך מעצרו עד 2 בדצמבר.

מארגון שח"ם מסר בתגובה: "ארגון השחקנים בישראל שח"ם מגנים את המעשה החמור. אנו קוראים לכלל השחקניות והשחקנים לבוא ולהתלונן על פעולות לא ראויות שנעשים או נעשו במהלך לא תקין של עבודה/אודישנים/לימודים ועוד, ונעמיד לרשותם סיוע משפטי ללא תשלום.
בשנת 2015 הושקה 'אמנת שח"ם למניעת הטרדות מיניות בעולם המשחק', המפרטת את גבולות הגזרה בתחום, ואנו רואים חשיבות רבה בהגנה על השחקניות ועל השחקנים ומאפשרים להגיש תלונה במגוון רחב של ערוצים, בין אם חשאיים ובין אם גלויים, ומלווים את המתלוננות והמתלוננים באופן צמוד ואחראי".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות