חדשות

הותר לפרסום: התחזתה באתרי היכרויות ועשקה בהונאה מגברים פגועי נפש מאות אלפי שקלים

חקירה סמויה שמנהלת משטרת ישראל במהלך החודש האחרון, הובילה למעצרה של החשודה בת ה 32 מר"ג אשר גנבה בהונאה ומרמה מאות אלפי שקלים מגברים פגועי נפש ובעלי מוגבלויות אותם נהגה "לצוד" באתרי היכרויות שונים ברחבי רשת האינטרנט. בתוך כך, אתמול הסתיים לו שלב החקירה הסמויה, שניהלה משטרת ישראל ביחידת ההונאה של מחוז ת"א ועם שחר, עברה לשלב מעצרה של החשודה, לאחר שבחודש האחרון, אספו חוקרי המשטרה ראיות רבות נגדה. עפ"י החשד, נהגה האישה בשיטתיות מתוחכמת ומתוכננת מראש, להונות במרמה ובעושק גברים פגועי נפש ובעלי מוגבלויות, אותם 'צדה' באמצעות אתרי הכרויות שונים.

החשודה יזמה פניות אל הקורבנות, הציגה עצמה בכזב כמי שמעוניינת בקשר רומנטי ומיסוד הקשר עימם כמו גם הבטחות לחתונה עתידית, כל זאת תוך ניצול תמימותם ומצבם הרגיש והפגיע של קורבנותיה. לאחר שקנתה את אמונם נהגה “לעקוץ” מהם מאות אלפי שקלים ובמקרים רבים אף שכנעה את הקורבנות התמימים “לקנות” עבורה הלוואות בשוק האפור. כאמור, אמש נעצרה החשודה לחקירה ביחידת ההונאה של מחוז ת”א בסיומה הובאה לבית משפט השלום שנעתר לבקשת המשטרה והורה על הארכת מעצרה ב4 ימים.

משטרת ישראל מעדכנת כי תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה בכדי להגן על כלל האוכלוסיות ובפרט על אוכלוסיות מוחלשות ותביא למיצוי הדין עם הפוגעים בהן.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close