נדלן

סערת השוכרים ברמת גן: זעם בקבוצות הדירות ברשת על מצב הדירות השכורות והיחס לשוכרים בעיר

נושא הדירות השכורות ברמת גן מסעיר את העיר בתקופה האחרונה ובעיקר את הצעירים שעזבו את תל אביב על מנת לגור במחירים שפויים במרכז ועדיין קרוב לתל אביב. התלונות ברשת עולות כמעט בכל קבוצת צעירים וקבוצות דירות. השבוע עלה פוסט באחת מקבוצות הדירות בר"ג שעורר סערה ותגובות רבות שלא חסכו במילים קשות. אספנו חלק מהתגובות: יאן: זה בושה וזה מתסכל. אבל זה יהיה ככה עד שהמדינה לא תעשה סדר הכל פרוץ ואנחנו שבויים. כי זה כן אזור מבוקש? מה נעשה? לא נשכיר? נחזור להורים? נעבור למקומות פחות נחשקים?לרחובות? נס ציונה? אין מה לעשות כל עוד לא יחוקקו חוקים זה תמיד יהיה ככה. אתי: לדעתי אנחנו באמת צריכים להתנגד ולצאת לרחובות ולא להיכנע למשכירים כי ככל שניתן להם מה שהם רוצים הם ידרשו עוד ועוד ובסוף לא נוכל לעמוד בדרישות שלהם ובאמת נמצא את עצמנו אצל ההורים למי שיש להם או ברחובות כי פשוט אין. קסם: אנשים! הכוח אצלנו. דירה זה מוצר. אנחנו בוחרים אם לרכוש את המוצר או לא וביום שנהיה מגובשים ונחליט פה אחד לא לתת פרנסה לבעלי הדירות הללו אז הדירות יתחילו להראות נורמאלי. דן: אני אדם טוב וחרוץ. אין סיבה שלא אחזור לבית. בית שמכבד אותי כאדם ומקלחת שמכבדת ומטבח שמכבד. אנחנו מוציאים הרבה כסף בחודש!! ואם על רכישת פלאפון/ביטוחים שכל חודש הם לוקחים לנו x כסף והם דואגים לבנות מערכי שיווק והשקעה במוצר כדי שנהיה מוכנים להשתמש בשירות שלהם ולתת מאה או כמה מאות שקלים, גם בעלי הדירות צריכים להשקיע בעסק שמניב להן פרנסה של כמה אלפי שקלים בחודש.    

המועמד לראשות העיר רמת גן, שלומי הראל בתגובה לנושא:

“שוכרי הדירות ברמת גן מהווים חלק נכבד מתושבי העיר. עקב עליית מחירי הדירות והרצון של צעירים רבים לגור במרכז הארץ, נראה שבעוד עשור מספר שוכרי הדירות ברמת גן יעלה על מספר תושבי העיר המחזיקים בדירות בבעלותם, למרות שמדובר בנושא אקוטי הדורש טיפול ארוך טווח, לא קיימה המועצה ולו דיון אחד בנושא. שוכרי הדירות שהם חלק בלתי נפרד מתושבי העיר מרגישים כמו תושבים סוג ב’. אנו ב-‘עידן חדש’ ניתן מענה לציבור שוכרי הדירות בעיר. שוכרי הדירות נתקלים בקשיים רבים, הם נמצאים מול מערכת שגובה ארנונה אך ממעטת בשירותים עבורם. מדובר בציבור שמעוניין וצריך לקבל מידע על העתיד להתרחש בסביבה בה הוא עובר לגור. מידע על פרויקטים של תמ”א באזור מגורם, מצב החנייה, תחבורה ציבורית זמינה ועוד. מדובר בציבור שזכאי לייעוץ וליווי בתהליך השכרת הדירה.

תגובת מנהל הקבוצה דירות בשושו אין כניסה למתווכים, משה שליט: “תחום שוכרי הדירות בארץ ובפרט ברמת גן אינו זוכה כלל להתייחסות, למרות ש- 40 אחוז מתושבי העיר שוכרי דירות המועצה פשוט מתעלמת מהם, אני פועל מעל 4 שנים ומפעיל קבוצת פייסבוק שמונה מעל 21000 חברים ועד היום גם עזרנו למאות שוכרי דירות למצוא דירה ללא תיווך שזה חיסכון של אלפי שקלים, בנוסף, אנו יצרנו תקנון שמגביל את הפרסום רק לדירות שעומדות במחיר שנקבע.”

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close