חדשות

אירוע חריג בבורסה ליהלומים. הורחק יהלומן בשל תרמית יהלומים

הבורסה ליהלומים ברמת גן הגישה היום תלונה במשטרת רמת גן נגד יהלומן שלפי החשד ביצע תרמית "החלפת אבנים" בשווי של מאות אלפי דולרים כנגד יהלומן אחר. היהלומן החשוד הורחק למשך שבועיים מהמסחר בבורסה ונשקלות נגדו פעולות משמעתיות נוספות. לפי החשד, היהלומן הציע למכירה אבן מסוימת אך בתמורה לכסף נתן לקונה אבן אחרת, דומה מאוד, ברמת זיוף גבוהה, שמחירה הריאלי נמוך בעשרות אחוזים מזו של האבן שהוצעה למכירה. לפי החשד, היהלומן ביצע את התרמית מספר פעמים בארץ ובחו"ל.

לדברי נשיא בורסת היהלומים, יורם דבש: “הבורסה ליהלומים מחייבת את חבריה לפעול ולעבוד תוך שמירה על כללים אתיים מחמירים שבמחמירים ויש לנו אפס סובלנות לרמאות ולחוסר הגינות. במסגרת המדיניות הבלתי מתפשרת שהנהגנו בבורסה במקרים בהם קיים חשד לפלילים ולמרמה אנחנו מעבירים את הנושא לטיפול של רשויות החוק”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close