חדשות

הפועל פ”ת בדרך להצלה: ראש העיר ברוורמן הגיע לסיכום עם המפרק ויעביר 750 אלף שקל מהעירייה, שימנעו את הורדת הקבוצה ליגה

בקרוב אוהדי הפועל פתח תקווה יוכלו לנשום לרווחה: אמש בחצות נפגשו ראש עיריית פתח תקווה, איציק ברוורמן, עם גזברית ומנכ"ל העירייה בנושא העברת כספי התמיכות להפועל פתח תקווה.  לאחר מרתון לילי סוכם כי הכסף יעבור לידי הקבוצה לאחר שהמפרק יעביר את המסמכים הנדרשים או בהחלטת בית המשפט. הבוקר שיגר ראש העיר, איציק ברוורמן, למשרד הפנים מכתב ובו הוא מבקש שיאשרו את העברת כספי התמיכות להפועל פתח תקווה בנוסח הקיים. משרד הפנים אישר את בקשת העירייה בהתאם להחלטת בית המשפט המחוזי. במידה ואכן יועברו כספי התמיכות לקבוצה על ידי ראש העיר ההחלטה לגבי הישארות הפועל פתח תקווה בליגה הלאומית עדיין תלויה בבקרה התקציבית.
כל זאת, לאחר שבשבוע שעבר נפגש ברוורמן עם עו"ד יצחק יונגר שמונה למפרק הקבוצה. בפגישה עם יונגר דנו הצדדים בדרכים להשארת הפועל פ"ת בליגה הלאומית. סוכם ביניהם כי ראש העיר יעביר לקבוצה את כספי התמיכות מהעירייה בסך 750 אלף שקל בכפוף להבאת אישורים מהגורמים הרלוונטיים.

קבוצה הייתה צריכה להגיש את המסמכים לבקרה התקציבית עד יום ד’ בשבוע שעבר. אולם לאחר שמונה המפרק, קיבלה הקבוצה הארכה נוספת על מנת למנוע את הורדת הליגה א’.
תחילה אושר הסיוע הכספי בוועדת התמיכות ובוועדת הכספים של העירייה. היום תובא לאישור סופי בישיבת מועצת העיר שתחל בשעה הקרובה.
עו”ד יצחק יונגר מונה בשבוע שעבר כמפרק הקבוצה רק לאחר שמוצו כל הניסיונות להעברת הבעלות מדורון גלנט לעמותת האוהדים “הכחולה”. הפתרון הנוכחי הגיע לאחר סדרה של פגישות בימים האחרונים עם גורמים רבים במטרה להציל את הקבוצה. ביניהם בעלי הקבוצה, עמותת האוהדים, מנכ”ל וגזברית העירייה, יועצים משפטיים ומספר פגישות עם המפרק, שעבד קשה אף הוא ולדבריו, השלמת תהליך העברת כספי התמיכות עשוי למנוע את הורדת הליגה של הפועל פתח תקווה. “כולי תקווה שמועצת העיר תאשר את העברת הכספים לקבוצה, אני מאמין שזה יהיה עוד צעד להגשת התקציב לעונת 2018.  ומכאן והלאה הכל תלוי בהחלטת הבקרה התקציבית”, אמר יונגר.

  לדבריו, הוסיף ראש העיר ברוורמן: “הצלחנו לחלץ את קבוצת הפועל פתח תקווה מהמשבר החמור ביותר שהייתה בו. אני מאוד שמח בשביל 700 הילדים של מחלקת הנוער בהפועל פתח תקווה וכמובן בשביל האוהדים הרבים שהביעו התעניינות ודאגה לקבוצה בתקופה האחרונה. מדובר בקבוצה שהיא מותג לאומי ובעלת היסטוריה מפוארת. אני מקווה שהקבוצה תעלה על דרך המלך ותביא הישגים גדולים לעיר”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close