חדשות

אירית צעקה והתחננה לבעלי הכלב ההאסקי שלא ייתנו לו להיכנס לגינה, אך זה לא עזר, ההאסקי נכנס והרג את הכלב שלה, טוי

אירית קורצבנד יצאה לגינת ביתה בשבת הצהריים, גן העלייה השנייה בגבעתיים, שם היא יוצאת קבוע לטייל עם כלבה בן ה- 14 טוי, כשנכנסה לגינה הגיעה למקום כלב האסקי עם בעליו. אירית ביקשה מהבעלים שלא יכניסו את הכלב פנימה מאחר וחששה לכלבה טוי, אך התחינות לא הועילו והכלב ההאסקי נכנס לגינה ופצע קשה את כלבה טוי. אירית לקחה את טוי לוטרינר אך ללא הועיל וטוי נפטר. אירית פרסמה מכתב מרגש בגינה (מצורף בפוסט) בו ביקשה אם מישהו יודע פרטים על הכלב ההאסקי, וכן, להזהיר את כולם מהכלב הנ”ל. לאחר פרסום המכתב פנה בעל הכלב לאירית.

אירית, תוכלי לתאר את מה שקרה בגינה?

זה היה נורא. ביקשתי מבעלי הכלב ההאסקי שלא ייכנסו לגינה ואם כן שייתנו לי לצאת, אני צעקתי שלא ייכנסו ושלא ישחררו את הכלב שלהם ובכל זאת הם נכנסו, ביקשתי שלא ישחררו אותו, ביקשתי פעמיים! צעקתי אוי ענק! לקח חמש דקות לנתק את השיניים שלו מטוי שלי.

הפציעה של טוי. צילום: אירית קורצבנדהפציעה של טוי. צילום: אירית קורצבנד

מה היה לבעלי הכלב התוקף לומר על המקרה?

בעל הכלב התוקף יצר קשר איתי, הוא כמעט בכה, הבטיח שיחזיר לי את תשלום הטיפול האחרון והקבורה ושיחזיר את הכלב לאס או אס משם הוא לקח אותו, הוא כלב יפה מאוד אבל אגרסיבי מאוד והוא לא ידע את זה. אני רוצה שאנשים יזהרו, בעלי כלבים אגרסיביים צריכים לקחת זאת בחשבון, הם סיפרו לי שאימצו אותו 3 שנים קודם ולא ידעו שהאסקי יכול להיות ככה אגרסיבי.

ולמה כתבת ופרסמת את מכתב האזהרה?

כי זו השליחות שלי כרגע שלאף אחד לא יקרה כזה דבר, אני שמרתי על טוי כל כך ותראה מה קרה… טוי שלי היה מבוגר, הוא היה כולו נשמה, כלב שאין כמותו, זה מאוד כואב. נתתי לטוי אהבה שאי אפשר לתאר. אני רוצה לכבד את הזכר של טוי ומייחלת שאף אחד לא יעבור דבר כזה… עצוב לי… אני מנסה למצוא קצת נחמה בזה שהווטרינר אמר שטוי כנראה חטף מיד התקף לב, הוא היה חולה לב, אז הוא מת בלי לסבול, אני מקווה, הוא היה איתי כל כך הרבה שנים, התאהבתי בו מיד כשראיתי אותו.

המכתב המזהיר בגינה.המכתב המזהיר בגינה.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות