ניוזים חמיםאילת

מבצע אכיפה נגד עבירות רכב כבד באילת

מתחילת השנה נהרגו 37 אנשים בתאונות במעורבות כלי רכב כבד. משטרת ישראל ומשרד התחבורה והבטיחות בדרכים מגבירים את האכיפה נגד עבירות של נהגי רכב כבד

מהדקים את הפיקוח על משאיות ואוטובוסים בכבישים. במסגרת המאבק בתאונות הדרכים פועלים במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים ואגף התנועה לבצע אכיפה ממוקדת נגד עבירות המהוות גורם לתאונות דרכים.

מתחילת השנה התרחשו 196 תאונות קטלניות ונהרגו 213 בני-אדם מתוכם כ-37 הרוגים מתאונות במעורבות רכב כבד. 10 הרוגים בתאונות במעורבות אוטובוס ו-27 הרוגים בתאונות במעורבות משאיות.

ממשרד התחבורה נמסר כי באזור זה נוסעות מידי יום אלפי משאיות וכלי רכב כבדים המובילים נוסעים ומטענים שונים. נהיגה בעומס יתר של מטען או רכב כבד בעל ליקוי בטיחותי עלול לגרום לאיבוד שליטה של הנהג על פעולות היגוי בסיסיות ובכך להפוך כל תאונה לקטלנית.

שוטרי יחידת אכיפה רכב כבד של משטרת התנועה הארצית באגף התנועה יחד עם משרד התחבורה והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים פעלו במהלך היומיים האחרונים באילת ובדקו מאות כלי-רכב כבדים בהם משאיות משא ואוטובוסים. במהלך הבדיקה נבדק תקינות הרכב ונאכפו עבירות תנועה כנגד אותם כלי רכב.

במהלך הפעילות נרשמו 106 דוחו"ת תנועה, 100 למשאיות ו- 6 לאוטובוסים.
43 בגין ליקויי בטיחות
36 רכבים נאסרו לשימוש עד לתיקון ליקויי הבטיחות שנתגלו
18 בגין התקני ריסון לא תקינים
9 דוחו"ת בגין משקל יתר

פעילות זו תמשיך בכל רחבי הארץ למען הגברת הבטיחות עבור משתמשי הדרך.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות