בריאותאשדוד

״עוגן לאומי חשוב וחלק מהניצחון שלנו״ יו״ר כללית מחזק את עובדי כללית באשדוד שתפקדו כבשגרה מהיום הראשון למלחמה

יו"ר דירקטוריון כללית, האלוף (במיל') יוחנן לוקר הגיע השבוע (יום שלישי) למרפאות כללית בעיר לחזק את עובדי מערכת הבריאות בשגרת מלחמה

הסיור התקיים בנוכחות הנהלת כללית מחוז מרכז כשבחלקו הצטרף ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, וציין כי כללית היא עמוד הטווח של מערכת הבריאות כקופה הוותיקה והיציבה שמוכיחה את עצמה בעתות חרום (קורונה) וגם בשעת מלחמה. במסגרת הביקור נפגש היו"ר עם הצוותים, שאל לשלומם והודה על עבודתם בתקופה מורכבת זו.
יו"ר כללית, יוחנן לוקר "זה לא מובן מאליו שמהיום הראשון של המלחמה מרפאות כללית פועלות ומתפקדות כבשגרה, זהו עוגן לאומי חשוב וחלק מהניצחון שלנו והחזרה לחיים.
המטופלים שלנו זקוקים לשגרה יציבה, לתחושת חוזק וביטחון ובזכותכם הלקוחות שלנו סומכים עלינו ויודעים שיש למי לבוא ולאן לפנות,.
התפקיד של כל אחד ואחת מכם הוא חשוב, חזק ועצמתי במיוחד בעת הזו ועל כן תודה לכם, המשיכו לתת שירות בראש מורם ולהוות עוגן של יציבות ושפיות".
הצוותים התרגשו והודו ליו"ר על המילים החמות והמעודדות וציינו כי הביקור מחזק אותם מאוד.
פטריסיה צימרמן, מנהלת מחוז מרכז כללית "ההתגייסות של העובדים שלנו בהחלט מעוררת השראה, במסירותם למטופלים ובהתגייסותם למען הקהילה הן במסגרת העבודה והן ביוזמות אישיות. מידי יום אנו פוגשים את העובדים כדי לחזק אותם ולשמוע את רחשי ליבם כשהמוטיב החוזר של כולם הוא שדווקא מקום העבודה והטופלים הם אלה שמסייעים להם לשמור על מורל גבוה וחוסן נפשי בתקופה זו. אני גאה בעובדים שלנו שמייצרים יחד אור גדול ואיתן לחברה הישראלית"

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות