ניוזים חמיםבריאות

ד”ר ארז ברנבוים, מנכ”ל ביה”ח אסותא מזהיר הבוקר: “אם לא יוטל סגר מוחלט בחגים ולא תדחה פתיחת הלימודים, נחווה גל שלישי גדול של תחלואה”

ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד מתריע הבוקר: "מי שלא רוצה התפרצות נוספת שיורה על סגר בחגים וידחה את הפתיחה המלאה של שנת הלימודים עד לאחר החגים"

ד”ר ארז ברנבוים מנכ”ל ביה”ח הציבורי אסותא אשדוד מתריע הבוקר: “מי שלא רוצה התפרצות נוספת שיורה על סגר בחגים וידחה את הפתיחה המלאה של שנת הלימודים עד לאחר החגים”
אלמ’ ד”ר ארז ברנבוים -קצין רפואה ראשי לשעבר של חיל האוויר מנכל בית החולים הציבורי אסותא אשדוד – מזהיר הבוקר מפני גל הדבקה נוסף בעוד כחודש:
“בכל הקשור לנגיף הקורונה, המפתח הוא קצב ההדבקה. אנו יודעים שמקור ההדבקות הגדול ביותר הוא הבית כמו גם ייתר ההתקהלויות והמקומות הסגורים ושהאוכלוסייה המבוגרת יותר עמידה לווירוס פחות.
בנוסף, חזינו כולנו איך פתיחה מהירה מדי של מוסדות החינוך הביאה לגדילה משמעותית במספר הנדבקים. נתונים אלו מקדמים מסקנה אחת ברורה ואחראית: כבר כעת להורות על סגר סביב ימי החגים ודחיית פתיחתה המלאה של שנת הלימודים. ללא החלטות אלו נחזה כולנו בזינוק במספר חולי הקורונה בעוד כחודש”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות