הפנינג רכיבה ברמת השרון לזכר ערן יוליס ז”ל

גם השנה עם 1000 רוכבים מכל הגילאים השתתפו בהפנינג הרכיבה ב"שרונדו" ברמת השרון, על שמו של ערן יוליס ז"ל, בן רמת השרון שנהרג בתאונת דרכים. מזג אוויר נפלא קידם את השיירה הארוכה והצבעונית של רוכבי אופניים, אשר רכבו בשני מקצים: מקצה באורך של 9 ק"מ שכלל נסיעה בשדות קיבוץ גליל ים ומקצה של 4 ק"מ לילדים קטנים. הושם דגש מיוחד על רכיבה בטוחה עם קסדות ואף נמכרו במקום קסדות רבות במחיר מסובסד.
Tags

לאחר סיום הרכיבה, נערך הפנינג ססגוני באזור גן הבנים, שכלל מוזיקה, קטעי שירה והופעת אקסטרים. בסיום הוגרלו פרסים יקרי ערך בין המשתתפים שהוענקו להם על ידי ראש העירייה.

המסע נקרא ע”ש ערן יוליס ז”ל, בן רמת השרון אשר נהרג בתאונת דרכים. משפחתו של ערן יוליס יחד עם מחלקת הספורט של עיריית רמת-השרון, הרשות למניעת אלימות והמטה לבטיחות בדרכים וגורמים נוספים, חברו יחדיו לקיום מסע האופניים ופעלו רבות להעצמת ולהצלחת האירוע ומימוש מטרתו- עידוד הרכיבה על אופניים ברמת השרון בכלל ועידוד רכיבה בטוחה בפרט.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close