Uncategorized

עוד מכה לקואליציית דב צור: קרן דנה ג’דה, במהלך דרמטי התפטרה מהקואליציה והודיעה על הצטרפותה לרשימתו של דורון אוזן

היום הודיעה חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק התרבות, קרן דנה ג'דה, על פרישתה מהקואליציה ועל הצטרפותה לרשימת "הצעירים והסביבה" בראשות דורון אוזן. בחודשים האחרונים קיבלה קרן הצעות רבות להצטרף לסיעות שונות, אך במהלך דרמטי החליטה על הצטרפותה לדורון. הצטרפות זו מהווה חיזוק משמעותי לרשימת "הצעירים והסביבה" בראשותו. קרן היא בת 41, נשואה ואמא לשלושה ילדים, בוגרת תואר שני במנהל עסקים, מכהנת כחברת מועצה ומחזיקת תיק התרבות בחמש שנים האחרונות. בשנים אלו פעלה רבות למען תושבי העיר כאשר בהובלתה ירדו מחירי הצהרונים בחופש הגדול, סובסדו פעילויות תרבות לילדי העיר, שולבו אומני העיר באירועים השונים, בכל פסטיבל/ אירוע עירוני שולבו מופעי ילדים, "בתים פתוחים" לאומני העיר הפכו להיות מסורת, הונגשו כלל האירועים הקהילתיים לבעלי מוגבלויות ועוד. כיום היא מכהנת כמנכ"לית מכללת אפיק. בנוסף לתפקידה כמחזיקת תיק התרבות, קרן חברה בוועדת ההנהלה, וועדת מכרזים, וועדת שילוט ומשמשת כדירקטורית בחברה העירונית "ייזום ראשון"- זרוע יזמית כלכלית חדשה של עיריית ראשון-לציון, הפועלת ליזום לנהל ולפתח פרויקטים מיוחדים בתחום המקרקעין והתשתיות בראשון לציון לתועלת העיר ותושביה.

על ההצטרפות לדורון אוזן היא אומרת:”את דורון אני מכירה מהעבודה המשותפת שלנו בעירייה. כמי שרואה מקרוב את העשייה הנרחבת שלו למען תושבי העיר אני משוכנעת שדורון הוא מה שהעיר צריכה. העיר שלנו צריכה מנהיגות חדשה ורעננה שתשמור על האינטרסים של כלל תושבי העיר, עם ניסיון מוכח של עשייה. בעשור האחרון כמחזיק תיק הצעירים והנוער דורון עשה מהפכה – בתחום הדיור, בתחום הנוער, בתחום הסטודנטים, ההורים הצעירים והרשימה עוד ארוכה. הגיע הזמן שהעשייה הענפה שאפיינה תחום זה תבוא לידי ביטוי בכל תחומי החיים בעיר. אני מאמינה שעם הנחישות של דורון והרצון האמתי שלו לקום ולשנות לטובת התושבים, נצליח יחד להוביל פרויקטים משמעותיים בחינוך ובחינוך הבלתי פורמלי, בפיתוח תשתיות, בתחבורה, בשדרוג השכונות הוותיקות, בהשקעה בתושבים הוותיקים ובכל תחומי החיים לרווחת כלל תושבי העיר. לתושבי ראשון לציון מגיע יותר- הרבה יותר! אני קוראת לכם להצטרף אלינו ויחד נהפוך את ראשון לציון למקום שטוב לחיות בו ולגדל את ילדינו”.

דורון אוזן: "הרשימה המנצחת שלנו תוביל את העיר קדימה, תכניס שיטות ניהול חדשות ותביא את השינוי המיוחל"

דורון אוזן, המועמד לראשות העיר, שאליו הצטרפה דנה ג’דה היום אמר: “אני מברך את קרן על הצטרפותה. קרן, עשייתה, ניסיונה הרחב וההצלחות הרבות שראינו בהובלתה בחמש השנים האחרונות מביאות לידי ביטוי את הרוח החדשה שהעיר כה זקוקה לה. אני סמוך ובטוח שיחד ניישם את תכנית העבודה שלי לעתיד טוב יותר לראשון לציון ונוביל למימוש הפוטנציאל הכה גדול של העיר”.

מי שביקר לאחרונה במטה של אוזן לא יכל להתעלם מנוכחות נשית חזקה ביותר. מנהלת המטה ובעלות תפקידים רבות אשר מובילות את המערכה. קרן מהווה לכך חיזוק נוסף. דורון אוזן:”אני רואה חשיבות גדולה בקידומן של נשים לתפקידים. בצוות שלי יש המון נשים ותמיד הן ייקחו חלק פעיל. אני מאמין כי העיר כולה תצא מורווחת אם יותר ויותר נשים ישתלבו בהנהגה המקומית”.

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות