רמת גן

המיזם המיוחד שחנכו היום במרכז האלצהיימר, ראש עיריית ר”ג שאמה הכהן והמ”מ אילני. ואיזה מפגש מרגש היה להם שם?

הבוקר חנכו ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן וממלא מקומו, ליעד אילני, מיזם מיוחד ומרגש במרכז הרפואי הישראלי לאלצהיימר ברמת גן.

הבוקר הגיעו השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, יחד עם השרה לשיוויון חברתי, גילה גמליאל למרכז הרפואי הישראלי לאלצהיימר ברמת גן. יחד עם ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן וממלא מקומו, ליעד אילני, הם חנכו מיזם מיוחד, ייחודי ומרגש – מיזם צמידי איתור לחולי אלצהיימר.

 

Tags

במהלך האירוע הזדמן לנוכחים מפגש מרגש במיוחד, כפי שסיפר שאמה הכהן: “בלובי פגשנו בכבוד ראש המוסד לשעבר והפלמ”חניק צבי זמיר, שמגיע כל יום למשך כל היום בכדי להיות עם רעייתו. אמרתי לו תודה ענקית בשם כולנו על תרומתו האדירה לבטחון המדינה ועל מה שהוא מייצג ערכית בהגעתו יום יום לסעוד את רעייתו”.

ליעד אילני הוסיף ואמר: “מדובר במיזם חשוב לחולים עצמם וחשוב לא פחות לבני משפחתם. זהו מיזם שיסייע ללא ספק בהצלת חיים ויקל על בני המשפחות של החולים”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close