רשת אתרי החדשות המקומיות המובילה בישראל

ניוזים – רשת אתרי החדשות המקומיות

מי אנחנו?

רשת האתרים “ניוזים-” כוללת 5 אתרים בכיסוי ארצי מלא- (היחידה בישראל) ניוזים מרכז, ניוזים השרון, ניוזים צפון, ניוזים דרום וניוזים מזרח. הרשת עוסקת בסיקור נושאים מגוונים בטווח רחב: חדשות, מקומי, תרבות, רכילות, בריאות, נדל”ן, אירועים, תיירות, פנאי, בילויים, גאווה, משפט, גסטרונומיה, צרכנות, חם ברשת ונוער. ניוזים הנה רשת חדשנית, צעירה, ייחודית, נשכנית וצבעונית שנכנסים אליה מידי חודש מאות אלפי משתמשים. צוות האתר מורכב ברובו מיוצאי “מעריב,” בעלי ותק של 15 שנים ומעלה בעיתונות, כאשר עורכת הרשת ד”ר אליענה שפר והמנכ”ל בני יזרעאל, התמחו בעשור האחרון בבניית אתרי חדשות מקומיות באינטרנט. רשת ניוזים מתמקדת בחדשות המקומיות ונותנת כיסוי מלא בכל התחומים האפשריים.

 

מה הייחודיות שלנו?

אנחנו יודעים (מוכח במספרים) שהיום כל כתבה לא יכולה לעמוד בפני עצמה כשהיא מפורסמת באתר בלבד. אנחנו לא משתמשים בחברות חיצוניות מתמחים בלהביא את הכתבות אל הקוראים ולא ההפך. אנחנו החודרות אלינו לאתר, כל התכנים הכתובים והפרסומות מבוצעים על ידינו.

 

אז איך אנחנו עושים את זה?

אנחנו נמצאים ברחבי הרשת החברתית, באלפי קבוצות, בכל המקומות בארץ ובכל קבוצות התוכן האפשריות (מקבוצות נדל”ן ועד קבוצות של נשים בלבד, גברים בלבד, הורים ועוד.) אנחנו לוקחים כל כתבה שלנו ומטמיעים אותה בכל הקבוצות הרלוונטיות לנושא ולאזור, מביאים את הכתבות לאנשים “אל תוך הפיד שלהם.” אנחנו פעילים -24/7 שזה אומר שאנחנו עושים גם ניהול סיכונים.

 

התוכן, העריכה, הכלים:

יש לנו צוות של עורכים וכותבים שיודעים למקד את נושא הכתבה והתוכן כך שימשוך קוראים, צוות עורכי וידאו שמפיקים כתבות וידאו המשתלבות בתוכן וכן בערוץ הוידיאו שלנו וצוות שמטמיע את כל התוכן בקבוצות הרלוונטיות, לפי הקשר ומיקום. הבאנרים הפרסומיים מוצבים בכל חלק באתר כולל בתוך כתבות ברחבי האתר.

 

יתרונות ויעילות:

העולם פועל כיום במהירות ואנשים רוצים שהכל יהיה מהיר וזמין להם. הרשתות החברתיות שולטות בשיח ובתודעה של רובנו ולשם אנחנו נכנסים עם הידע, ההתמחות והמקצועיות שלנו ומביאים את הלקוח אל הקהל, כלומר, בצורה ההפוכה מהאופן המסורתי, המסורבל והמיושן. חברות עירוניות, קופות חולים, מרכזי מסחר, בין לקוחותינו בעבר ובהווה: עיריות ברחבי הארץ, אוניברסיטאות, חברות בנייה, חברות רכבים, מפעלים, חברות לייבוא מוצרי יוקרה ועוד.

כל האמצעים טובים כאשר הם יעילים.

סארטר

צור קשר:
          

    נגישות