שיא ועידת הנוער השנתית- אחד על אחד עם כחלון

הוועידה התכנסה סביב התוויית המדיניות השנתית לשנת תשע"ט בנושא מתחברים - העיר חיפה כמודל לרב תרבותיות, לנסות לשבור את הסטיגמה ואת הפחד וללמוד לחיות יחד ולמצוא את המכנה המשותף


ועידת מועצות התלמידים העירונית חיפה לשנת 2018 שהתקיימה החודש בתיאטרון חיפה הכילה את כל 700 נציגי מועצות התלמידים במעל 40 בתי הספר העל יסודיים בחיפה. הוועידה התכנסה סביב התוויית המדיניות השנתית לשנת תשע"ט בנושא מתחברים – העיר חיפה כמודל לרב תרבותיות, לנסות לשבור את הסטיגמה ואת הפחד וללמוד לחיות יחד ולמצוא את המכנה המשותף. בשיא הוועידה בשעה 12:30 התקיים ראיון "אחד על אחד" עם שר האוצר משה כחלון. השיחה התרכזה בילדותו בעיר חיפה, תקופתו בתיכון, השפעתו על העיר חיפה ועל הנוער, וכן על נושאים בוערים ברמה הארצית,  המדינית והחיפאית.
אולי גם זה יעניין אותך

מושב הפתיחה החל עם ברכות והופעה של להקת הכרמלים, המשיך בחלוקת תעודות תקינות ותעודות הוקרה למועצות התלמידים הבית ספריות בעיר ובהמשך היום התכנסו קבוצות שעסקו בנושא השנתי 'מחוברים לחיפאים', עיבדו אותו ושלחו נציגים לוועדה המתמדת.

במושב השני התקיים שיח אישי עם שני חיפאים משפיעים- משה כחלון ואשרף קורטאם ובנוסף חילקו את אות יקיר הנוער החיפאי לסיגל ציוני, יוסי ג'אמל, מיכל הללי וניצה בן צבי. במושב הסיום הייתה הופעה של להקת אביסיניה ואח"כ הצביעו על מסמך הוועידה שעבר ברוב קולות!

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך