יועץ הנדל"ן, בן זלץ, ממליץ לקנות בחו"ל או בדרום ת"א

"זה הזמן למצוא עסקאות בדרום תל אביב, כשהשוק קר. אפשר לקנות דירה בחו"ל עם מישהו שסומכים עליו אבל אפשר ואפילו מומלץ לקנות גם פה, קרוב לבית..."


אם אתם שוקלים להשקיע בנדל"ן בארץ או בחו"ל, אז תרשמו את החוק מספר 1- להשקיע עם אנשים מקצוענים שאתם סומכים עליהם! הבעיה היא שבחו"ל קיים סיכוי גבוה מאוד שלא תקבל את התשואה שחשבת שתקבל, בגלל שהיזם המקומי יגזור עליך קופון או יספר לך סיפורים על עלויות שהיו, כאלה שאתה לא יכול לבדוק, או בגלל המס הגבוה שתשלם.

אז אם אתם לא בטוחים במי שאתם חושבים להשקיע איתו, אני ממליץ להשקיע כאן, קרוב לבית, איפה שאתם מכירים, בדרום תל אביב!

תל אביב היא העיר הכי מתפתחת בעולם, עיר בינלאומית, עם הכי הרבה פרויקטים חדשים בבנייה, העיר שנבחרה במקום ה -9 בעולם בתחום ההייטק, עיר חיי הלילה, השמש והים.

אולי גם זה יעניין אותך

אחוז המשקיעים כיום בשוק הוא הכי נמוך היסטורית, לכן זה הזמן של המשקיעים לתפוס עסקאות טובות. הנדל"ן עלה בממוצע משנת 1958 ב 4.5% בשנה והוא ימשיך לעלות תמיד לטווח הארוך, במיוחד בדרום תל אביב! התשואה השוטפת משכירות של דירה בתל אביב לא גבוהה אבל עליית הערך של הנכס בשנים הקרובות תהיה גבוהה מאוד!

אז זה הזמן, עכשיו, לקנות נכס בדרום תל אביב. בגלל החיוך של כחלון, הפחד, השוק שבקיפאון או בגלל שהחיים הם מוזיקה, כמו גל, הם תמיד יעלו וירדו. עוד כמה שנים מה שקרה בלונדון, ניו יורק, ברלין ועוד יקרה בדרום תל אביב, במיוחד כשתתחיל לנוע בעיר הרכבת הקלה.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך