ישיבת מטה משק לשעת חירום בקריית ביאליק, התוצרים בפנים

ראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקורסקי קיים מפגש הערכת מצב עם מפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף אל"ם רלי מרגלית ומפקד משטרת זבולון נצ"מ קובי קרני


אתמול (יום ג’) קיים ראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקורסקי ישיבת מטה משק לשעת חירום יחד עם מפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף אל”מ רלי מרגלית ומפקד משטרת זבולון נצ”מ קובי קרני.
בישיבה ציין דוקורסקי את פניות הרבות של התושבים בנוגע לאי שמירת הנחיות משרד הבריאות בנושא הבידוד ושמירת מרחק חברתי: “בגני משחקים, בפרקים ציבוריים ובטיילת ישנה אוירה של חופש. ילדים משחקים בחברותא והוריהם יושבים על הספסלים בקבוצות מבלי לשמור על המרחק הנדרש. אין בסמכות העירייה לאכוף את ההוראות, לכן אני מידי יום עולה לשידור ומפציר בתושבים להישמע להנחיות, לא להימצא במקומות הציבוריים, לשמור על מרחק של 2 מטרים אחד מרעהו. אני מבקש ממשטרת ישראל שקיבלה את הצו המאפשר לה לאכוף את הנושא, להתחיל במלאכתם”.
מנהלי המכלולים הציגו בישיבה את הפעולות אשר נקטו בכדי להיערך למצב החדש וביניהם למידה מרחוק במכלול החינוך, הכנה למשלוח מנות לנזקקים לקראת חג הפסח במכלול האוכלוסייה, המשך רצף תפקודי בנושא פינוי אשפה, ניקיון וגינון במכלול הלוגיסטיקה. אל”ם מרגלית ציין כי על תושבי ישראל לנהוג באחריות ולהישמע להוראות, אם ברצוננו לא להגיע למצב הקשה בו נמצאת איטליה וספרד.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך