בעקבות הקורונה: ראש עיריית נשר הורה לבצע רכש מעסקים מקומיים כדי לעזור להם במשבר

עניי עירך קודמים. עיריית נשר החליטה בעקבות משבר הקורונה שהיא רוכשת רק בעיר. "ביחד נצליח להתגבר על האתגרים שמשבר הקורונה מביא למשק הישראלי"

ראש עיריית נשר רועי לוי הנחה את מחלקות העירייה לרכז את כל הרכישות עבור העירייה לעסקים מקומיים ולדחות תשלומי חובה עד ל-1 במאי.
בישיבת חירום שנערכה היום בעיריית נשר בהשתתפות כלל מנהלי המחלקות בעיר לאור הערכות העירייה לטיפול במשבר הקורונה. הנחה ראש העיר רועי לוי את מנהלי המחלקות ואת מחלקת הרכש לתעדף עסקים מקומיים ברכש עבור העירייה.
במהלך הישיבה פנה לוי למנהלי המחלקות ואמר: “זו שעת חירום לאומית, שמשפיעה על עסקים בעיר ועל תושבים. עלינו לגלות בשעה זו פטריוטיות ולבצע את כלל הרכישות של העירייה בעסקים מקומיים בלבד. אני מבקש כל מי שיש לו הזמנה לרכש , תדברו עם העסקים המקומיים באופן יזום ותציעו להם להירשם בספר הספקים של העירייה בכדי שנוכל לנווט את הדרישות אליהם”.
בנוסף כחלק מההצעות לסיוע לעסקים בעיר הנחה לוי את מחלקת הגביה בעיר לדחות תשלומים של בגין ארנונה, מיסי שילוט וקנסות שמועד פירעונם הגיע ל-1 במאי ובכך להקל את נטל התשלומים על העסקים בעיר.
“עיריית נשר תפעיל בימים הקרובים מוקד סיוע לעסקים במצוקה. הנחיתי את כלל מחלקות העירייה לסייע לעסקים ככול האפשר כדי שלא יקרסו כלכלית. אני מאמין שביחד נצליח להתגבר על האתגרים שמשבר הקורונה מביא למשק הישראלי. כמובן, פנינו באמצעות מרכז לשלטון מקומי לממשלת ישראל להעביר לרשויות סיוע להתמודדות עם המשבר”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close