צפו: ראש עיריית ק. ביאליק שוחח עם חולת הקורונה מהעיר, שמאושפזת ב”בני ציון”: “מצבה טוב. היא נהגה באחריות”. משחק גביע המדינה ישוחק בחיפה ללא קהל

ראש עיריית קריית ביאליק שוחח הבוקר עם חולת הקורונה מהעיר, שמאושפזת במצב קל בבית החולים "בני ציון": "היא במצב טוב, נהגה באחריות רבה ואפילו היא במצב רוח טוב". משרד הבריאות הודיע כי משחק רבע גמר גביע המדינה בין מכבי חיפה להפועל ב"ש, ישוחק ללא נוכחות קהל


מאז הודעת משרד הבריאות על חולה מס. 26, תושבת קריית ביאליק ששבה מספרד, ושבים רבים בקריית ביאליק פונים לעירייה בבהלה. אתמול בערב ראש העיר, אלי דוקורסקי, הוציא הודעת הרגעה בה הסביר כי החולה נהגה באחריות רבה ומייד עם שובה ארצה מספרד, היא נכנסה היישר לבידוד בביתה.

כעבור זמן מה, היא חשה מעט ברע ובהחלטת משרד הבריאות, היא הועברה לטיפול בחדר מבודד בבית החולים “בני ציון”.

ראש העיר דוקורסקי שוחח עם החולה בת ה-69 גם הבוקר: “היא במצב טוב, היא במצב רוח טוב ואפילו התבדחנו”. דוקורסקי עוד מציין לטובה את התנהלותה של אותה אישה: “היא נהגה באחריות רבה ומייד עם שובה ארצה, היא נכנסה היישר לבידוד בביתה ולא באה במגע עם אנשים אחרים. מביתה, היא הועברה לבית החולים ‘בני ציון'”.

מבית החולים “בני ציון נמסר בנושא: “בתיאום עם משרד הבריאות, אישה בת 69 תושבת הקריות שחזרה לארץ מספרד ונמצאה חיובית לנגיף הקורונה, הועברה ישירות מביתה לאשפוז בבית החולים. היא מאושפזת בחדר מבודד עם לחץ שלילי ומטופלת על ידי צוות ייעודי וממוגן באופן מלא. מצבה קל”.

ובאותו עניין קורונה משחק רבע גביע המדינה בין מכבי חיפה להפועל באר שבע שנדחה כבר בשבוע שעבר, ישוחק ללא נוכחות קהל. זאת על פי הנחיות המשנה למנכ”ל משרד הבריאות.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך