חיפה, עכו ועכשיו קריית ביאליק: מספר חולי הקורונה בארץ קפץ ל-39

זינוק דרמטי בהיקף חולי הקורונה בישראל ביום אחד. היום אובחנו עוד 10 חולים. ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי: "אני קורא לתושבי העיר להמשיך בשגרת יומם ולמלא אחר הנחיות משרד הבריאות. לתושבים המחויבים בכך, הקפידו על חובת הבידוד. זה אינו משחק. זאת הבריאות של כולנו. נגלה זהירות ואחריות ונמשיך בשגרת חיינו בקריית ביאליק"

זינוק דרמטי בהיקף חולי הקורונה בישראל ביום אחד. היום אובחנו עוד 10 חולים (מספרים 30 עד 39). 5 מהם הגיעו מחו”ל (איטליה, ספרד, בלגיה ו-2 מאוסטריה) ועוד 5 חולים מאומתים ידועים. פרטים מלאים על החקירות האפידמיולוגיות ומיקומים מדויקים יפורסמו בהקדם.

לאור הפרסומים כי התגלה מקרה של חולת קורונה בקריית ביאליק, הודיע ראש העיר, אלי דוקורסקי: “מיד עם שובה מחו״ל נכנסה התושבת לבידוד ולא באה במגע עם תושבים בימים אלה, היא התנהגה לפי הנחיות משרד הבריאות באחריות ראויה לציון. היום אחר הצהרים הוזעקה ניידת מד״א לביתה לאחר שהתגלו תסמינים מעוררי חשד והיא אושפזה. אנו עומדים עמה בקשר ואני מאחל לה החלמה מהירה. אני קורא לתושבי העיר להמשיך בשגרת יומם ולמלא אחר הנחיות משרד הבריאות. לתושבים המחויבים בכך, הקפידו על חובת הבידוד. זה אינו משחק. זאת הבריאות של כולנו. נגלה זהירות ואחריות ונמשיך בשגרת חיינו בקריית ביאליק”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close