שגריר בלארוס בישראל התארח בקריית ביאליק לאור קשרי ידידות עמוקים המתקיימים בין קריית ביאליק ובין העיר גלובוקי בבלארוס

ראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקורסקי אירח את יבגני וורוביוב, שגריר בלארוס בישראל ואת אנדרי סאדובסקי, קונסול השגרירות, לאור קשרי הידידות בין קריית ביאליק וגלובקי. האורחים בתגובה העניקו לו הזמנה חגיגית לפסטיבל הדובדבן בבלארוס


לראשונה ביקר שגריר בלארוס בישראל, יבגני וורוביוב בקריית ביאליק כאורחו של ראש העירייה אלי דוקורסקי. השגריר ביקש לבקר בעיר לאור קשרי ידידות עמוקים המתקיימים בין קריית ביאליק לבין עיר גלובוקי בבלארוס.
השגריר הגיע בליווי קונסול השגרירות אנדרי סאדובסקי, בכדי להעניק באופן אישי הזמנה רשמית לראש העירייה להשתתף בפסטיבל הדובדבן המסורתי המתקיים בגלובוקי.
דוקורסקי הציג בפני השגריר את מאפייני העיר, את כיווני התפתחותה ואף ביקר איתו בכיכר החדשה בשדרות וייצמן המוקדשת לקשרי ידידות עם בלארוס שבמרכזה עומד הפסל בצורת עץ דובדבן.
השגריר הדגיש את נושא קידום העסקים המשותפים בין בלארוס וישראל ופיתוח פרויקטים כלכליים משותפים. דוקורסקי הזמין את השגריר להגיע לקריית ביאליק במהלך חודש ספטמבר יחד עם אנשי עסקים מבלארוס ולסייר במפעלים ועסקים הקיימים באזור התעשייה בעיר בכדי לאתר נקודות עניין ושיתופי פעולה משותפות.
“אנו מקיימים קשרי ידידות עם מדינות רבות, אך עלי לציין את הקשר החם והייחודי הקיים עם העיר גלובוקי בבלארוס”, ציין דוקורסקי. “לאור חילופי גברא בהנהלת העיר בגלובוקי נשמח להכיר את ההנהלה החדשה ולהמשיך לפתח את הקשרים”.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך