מאה שעות התנדבות = עשרת אלפים שקלים. אלו תנאי המלגה שלה זכו 90 סטודנטים תושבי קרית אתא

עיריית קרית אתא העניקה מלגות ע"ס 10,000 שקלים לסטודנטים תושבי העיר בשיתוף עם מפעל הפיס ופר"ח טכניון. המלגה ניתנת עבור פעילות התנדבותית בעיר בהיקף של כ־100 שעות

בשבוע שעבר נערך טקס חלוקת מלגות לסטודנטים תושבי העיר במסגרת שיתוף פעולה עם מפעל הפיס ופרח טכניון.
גם השנה הוענקו מלגות לימודים ל־90 סטודנטים תושבי העיר המעוניינים ללמוד לתואר ראשון או שני. המלגה ניתנת במימון העירייה, מפעל הפיס ופר”ח טכניון ע”ס 10,000 שקלים לסטודנטים שיתנדבו למען הקהילה בהיקף של כ־100 שעות ומעלה.
מיזם זה הוא נדבך נוסף בפעילות הענפה של עיריית קרית אתא בנושא החינוך במטרה לסייע לסטודנטים, תושבי העיר בלימודיהם לתארים גבוהים. עיריית קרית אתא מעניקה מדי שנה מאות מלגות לימודים לסטודנטים מעוטי יכולת, שנמצאו זכאים ע”י ועדת המלגות.
מטרתה של התוכנית אינה רק צמצום פערים בחברה, אלא הענקת כלים ממשיים לקידומם של צעירי העיר כדי לסייע להם להשתלב בחיים האזרחים, תוך שהם תורמים לאוכלוסיות נזקקות בקהילה.
ראש העירייה יעקב פרץ מסר: “חינוך להשכלה גבוהה הוא אחד הגורמים המכריעים בתהליך התפתחותה של קרית אתא, ובעלי תרומה משמעותית לאיכות החיים בה. לשם כך העירייה משקיעה משאבים רבים לפיתוח תכניות לימוד ייחודיות, לתגבור שעות הוראה, לעזרה לתלמידים מתקשים ולעידוד המצוינות, במטרה להביא לכך שכל תלמיד ותלמידה בקרית אתא יוכלו לרכוש השכלה ולהבטיח את עתידם”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close