משרד הבריאות הורה לבית החולים רמב”ם להכין אגף מיוחד לקליטת חולי קורונה

ברמב"ם לא מותירים מקום למזל, ומכינים אגף מיוחד שיקלוט חולי קורונה באם יהיו. "רמב"ם התמודד בשנים האחרונות מספר פעמים בהצלחה עם אתגרים לא פשוטים, ואין ספק שגם האתגר הזה ייעשה באותה רמת מסירות ומקצועיות"

בבית החולים ברמב”ם בחיפה טרם אושפז חולה מאומת בקורונה. עם זאת, משרד הבריאות הנחה את הנהלת רמב”ם להתכונן לוגיסטית לקליטת חולי קורונה, במסגרת ההיערכות למצב שבו יידרש תגבור של הטיפול בחולי קורונה – ע”י מרכזים נוספים בדרום ובצפון.
משרד הבריאות מלווה את ההכנות ברמב”ם ליצירת מחלקת אשפוז חדשה ונפרדת שתמוקם בקומה נפרדת ומבודדת בבניין מאייר, עם כניסה נפרדת מהכניסות הראשיות של בית החולים. ההכנות כוללות יצירת מערך של כ”א ייעודי ונפרד למחלקה זו, וכן הכנת תשתית שתבטיח בידוד בטוח ומקיף, על פי הדרישות המחמירות שקבע משרד הבריאות – להבטיח את בטיחות ובריאות החולים והצוותים המטפלים.
ד”ר מיקי הלברטל, מנהל רמב”ם, מסר: “רמב”ם התמודד בשנים האחרונות מספר פעמים בהצלחה עם אתגרים לא פשוטים בזכות צוותים מיומנים ומקצועיים, ואין ספק שגם אתגר של מתן שירות רפואי לציבור החולים הישראלים במחלת הקורונה ייעשה באותה רמת מסירות ומקצועיות”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close