פרס שר החינוך לנוער מתנדב על שם אלעד ריבן ז”ל הוענק לתלמיד אורט קריית ביאליק אופק עמיר

9 בני נוער מכל שכבות האוכלוסייה בישראל, שהפגינו מחויבות התנדבותית יוצאת דופן לטובת חבריהם בני הנוער, הקהילה הסובבת אותם והחברה הישראלית בכללותה, זכו בפרס שר החינוך לנוער מתנדב על שם אלעד ריבן. בהם אופק עמיר מקריית ביאליק

 


תלמיד בית הספר אורט קריית ביאליק, אופק עמיר, זכה בפרס שר החינוך לנוער מתנדב על שם הנער אלעד ריבן ז”ל, שנספה באסון הכרמל כאשר ביקש להתנדב בכוחות כיבוי האש.  מאז מדי שנה מקבלים בני הנוער המתנדבים מכל הארץ פרס על שמו. 

ועדת הפרס שבחרה באופק עמיר ציינה כי הצטיינותו הלימודית והחברתית משמעותית ומורגשת בבית הספר אורט קריית ביאליק ובקהילה כולה.

אופק הוא תלמיד מוביל חברתית שהתחיל את פעילותו ההתנדבותית עוד בית הספר היסודי, וממשיך להיות פעיל במגוון רב של תחומים עד היום. בד בבד עם תרומתו החברתית הבולטת, אופק מצטיין בלימודיו וזוכה בתעודת הצטיינות יתרה מדי שנה.

טקס קבלת הפרס התקיים בבית בירם של בית הספר הריאלי בחיפה במעמד מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב, מנהל המחוז ד”ר סער הראל, נציגי עיריית קריית ביאליק ובית הספר אורט קריית ביאליק.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, בירך את אופק על זכייתו בפרס המכובד: “אני שמח על בחירת ועדת הפרס בנער מוכשר כמו אופק, המעורב חברתית ופעיל בצורה בלתי רגילה. אני גאה באופק ומודה לו על הכבוד שהביא למשפחתו, בית ספרו ועירו. אופק הוא  נפש טובת לב, אדם אכפתי, רגיש ויצירתי אני גאה בו על הישגיו ותרומתו לחברה ומודה לו על הכבוד שהביא לעיר”.

הפרס הוענק ל-9 בני נוער מכל שכבות האוכלוסייה בישראל, שהפגינו מחויבות התנדבותית יוצאת דופן לטובת חבריהם בני הנוער, הקהילה הסובבת אותם והחברה הישראלית בכללותה.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך