חלם זה כאן: תושבי בניין ברחוב דרייפוס בחיפה נדרשו ע”י העירייה לגזום עץ על חשבונם. כשעשו זאת, הגיע פקח מהעירייה ונזף בגנן על המעשה והורה לו לשתול עצים אחרים במקום. מבולבלים?

תושבי בניין ברחוב דרייפוס קיבלו הוראה מהעירייה לגזום עץ שמפריע למעבר רכבים גבוהים. כל זאת על חשבונם. התושבים צייתו והזמינו גנן. לאחר שביצע את העבודה, הגיע פקח מהעירייה, נזף בו והורה לו לשתול עצים אחרים במקום. מבולבלים? גם הדיירים

האם מחלקות עיריית חיפה מתואמות ביניהן? לפי דיירי בניין ברחוב דרייפוס בחיפה, התשובה היא: כנראה שממש לא.

הסיפור הבא יכול להיות מצחיק ובהחלט מתאים לט”ו בשבט שנחגג ומצויין היום. הוא סיפור מכעיס על אי תיאום ואי מחשבה בפעולות של עיריית חיפה במרחב הציבורי.

וכך קרה: בשבוע שעבר קיבלו דיירי בניין ברחוב דרייפוס מכתב מעיריית חיפה, בו הודיעה לדיירים כי עליהם להוריד עץ שמפריע לרכבים גבוהים לעבור. למרות שהבקשה נראיתה תמוהה, הדיירים צייתו לבקשה ואכן אתמול  הם הזמינו גנן שגזם את הענפים, שלכאורה הפריעו, כשאת החשבון משלמים הדיירים.
אלא שאז- בעוד הגנן עובד, הגיע למקום פקח מעיריית חיפה שלטענתו הגנן הוריד יותר מידי ענפים ודרש ממנו להוריד את העצים מהשורש ולשתול שלושה עצי ברוש חדשים – וגם זאת על חשבון הדיירים.
הדיירים פנו לעירייה וביקשו לדעת האם היא מטילה על תושבי העיר את תחזוקת העצים וגיזומן ואף שתילת עצים חדשים?

הדיירים תהו: “אם העץ שהפריע הוא באחריות הדיירים, אז למה פקח של עיריית חיפה חושב שיש לו סמכות להורות על עקירת עצים ושתילת אחרים. וכל זה על חשבוננו?”.

מעיריית חיפה לא התקבלה תגובה, לכשתתקבל תובא במלאה.
הזוי מצחיק עצוב…. אתם תחליטו.
חג שמח

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close